رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

پیام دکتر آذردشتی، مدیرکل شبکه آفتاب بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی - صفحه محتوايي يادداشت

 

 

يادداشت

« بازگشت

پیام دکتر آذردشتی، مدیرکل شبکه آفتاب بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

پیام دکتر آذردشتی، مدیرکل شبکه آفتاب بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی


پیام دکتر آذردشتی، مدیرکل شبکه آفتاب بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

 

روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، اهمیت ویژه ای یافته است. به گونه ای که بخشی از موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

روابط عمومی فعال و هوشمند، یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است، همچنین روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و کارکنان به یکدیگر دارد به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

در سازمان های رسانه ای که ارتباط با مخاطب حرف اول را می زند، اهمیت جایگاه روابط عمومی در ایجاد، حفظ و افزایش این تعامل و ارتباط دوسویه بین رسانه و مخاطبان ، دوچندان است و روابط عمومی‌ها نقش اساسی در حفظ مخاطب موجود  و افزایش مخاطب جدید دارند که این امر ضامن بقای رسانه است.

فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه عزیزان فعال در عرصه روابط عمومی، بویژه همکاران روابط عمومی رسانه ملی ، صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم و برای همه این عزیزان توفیقات روز افزون مسألت می نمایم.

امیر هوشنگ آذردشتی‌‌ مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی

 

 

 

 پربيننده ترين يادداشت

جديدترين يادداشت