سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

پیشنهاد تاسیس معاونت رسانه و هنر در حوزه علمیه قم - صفحه محتوایی خبر

 

 

پیشنهاد تاسیس معاونت رسانه و هنر در حوزه علمیه قم

مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری، مدیر حوزه های علمیه کشور و امام جمعه قم پیشنهاد کرد برای استفاده بهینه از ظرفیت های رسانه ای و هنری در حوزه علمیه قم معاونت رسانه و هنر تاسیس شود.

محمدی نیا در این دیدار که در دفتر حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری و با حضور مدیران صدا و سیمای مرکز قم برگزار شد؛ افزود: در ماه محرم و صفر امسال همچون سال های گذشته پوشش مراسم و ویژه برنامه های حرم مطهر و هیئت های مذهبی قم را در دستور کار داریم.

وی افزود: سازمان به دنبال کارشناسان خبره و دارای محتوای عمیق حوزوی، همراه با بیان مناسب رسانه ای است و البته با توجه به نیاز رسانه به تنوع کارشناسان، دستیابی به کارشناسان حوزوی مناسب یکی از دغدغه های ماست.

حجت الاسلام حسینی بوشهری نیز در این دیدار گفت: هنوز از رسانه استفاده کامل صورت نگرفته است. معتقدم که رسانه قم باید متفاوت با سایر مراکز باشد. اگر همکاران شما شبانه روز برای بهره برداری از ذخائر دینی قم برنامه ریزی کنند، جا دارد.

ایشان افزودند: محرم و عاشورا خود یک رسانه است. فرصتی استثنایی است که در اختیار شیعه قرار دارد. فرصتی که احساس دارد، شور دارد، عقلانیت دارد.

alt