سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

پیش بینی برنامه های ماه مبارک رمضان در صداوسیمای مرکز قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

پیش بینی برنامه های ماه مبارک رمضان در صداوسیمای مرکز قزوین

پیش بینی برنامه های ماه مبارک رمضان در صداوسیمای مرکز قزوین

 

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از پیش بینی 5 ویژه برنامه ی زنده ی رادیویی و تلویزیونی در ماه مبارک رمضان دراین مرکز خبر داد.
آقای معصومی فر گفت: سیمای مرکز قزوین در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های «یک نفس تا خدا» برای وعده ی افطار، «سحرگاهان» برای وعده ی سحر و «تلاوت نور» را بمنظور پخش ترتیل قرآن کریم از رسانه پیش بینی نموده است که این برنامه ها بصورت زنده پخش خواهند شد.
آقای معصومی فر در ادامه به ساعت پخش برنامه های سیما اشاره و تصریح کرد: برنامه ی افطار ساعت 19:30، برنامه ی سحر ساعت 3 بامداد و برنامه ی تلاوت نور هم ساعت 18 پخش می شوند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین اظهار داشت: رادیو قزوین هم علاوه بر پیش بینی ویژه برنامه های «سفره های آسمانی» و «چه مبارک سحری» برای اوقات افطار و سحر، 7 قسمت نمایش رادیویی کوتاه و بلند تمهید نموده است که در طول ماه مبارک رمضان از شبکه ی استانی صدای مرکز قزوین پخش خواهند شد.
وی همچنین به اظهار داشت: برنامه ی افطار رادیو قزوین ساعت 19:30 و برنامه ی سحر ساعت 2:45 دقیقه بامداد پخش می شود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین به ویژه برنامه های رسانه در مناسبت های ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: در این ماه علاوه بر پخش ویژه برنامه های افطار و سحر، برای مناسبت هایی همچون میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، شهادت حضرت علی علیه السلام، شب های قدر، روزقدس و عید سعید فطر ویژه برنامه هایی مجزا پیش بینی شده است که دراین ایام پخش خواهند شد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در ادامه به فعالیت های معاونت خبر این مرکز در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: پوشش ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان و تهیه و تولید گزارش های ویژه ی خبری ـ تولیدی از مناسبت های ماه مبارک رمضان از مهمترین برنامه های این معاونت در ماه مبارک رمضان است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در پایان سخنانش با بیان اینکه در ارزیابی شورای عالی قرآن رسانه ملی ویژه برنامه ی «تلاوت نور» صداوسیمای مرکز قزوین در زمره ی 3 مرکز برتر کشور قرار کرفته است؛ از تمامی دستگاههایی که در تهیه و تولید این برنامه همکاری دارند تشکر و قدردانی کرد و از عموم مردم بویژه نسل جوان خواست بمنظور زینت بخشیدن به محفل نورانی قرآن کریم در این برنامه حضور پرشور و گسترده داشته باشند.