سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

پیگیری تکمیل پوشش دیجیتال و سایت مرکز صدا و سیمای کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

پیگیری تکمیل پوشش دیجیتال و سایت مرکز صدا و سیمای کرمان

پیگیری تکمیل پوشش دیجیتال و سایت مرکز صدا و سیمای کرمان

 

استاندار کرمان از پیگیری های لازم برای تامین اعتبارتکمیل پوشش دیجیتال و ساخت سایت مرکز صدا و سیمای کرمان خبر داد.

به گزارش خبر گزاری صداوسیمای مر کز کرمان فدایی در آستانه روز خبرنگار در بازدید از واحدهای مختلف درصداوسیما گفت: استانداری کرمان بر اساس تفاهمنامه با صدا و سیما برای تامین اعتبارتکمیل پوشش دیجیتال و ساخت سایت مرکز صدا و سیما با نهادهای مختلف  پیگیری های لازم را انجام می دهد.

وی با اشاره به درپیش بودن هفته دولت و برنامه های این هفته، رونق تولید، سرمایه گذاری و اشتغال را از برنامه های هفته دولت اعلام کرد و افزود: صدا و سیما می تواند به تبادل اطلاعات به مردم و دستگاه های اجرایی کمک کند. استاندار کرمان برای هرگونه کمک برای هماهنگی و تامین اعتبارات لازم اعلام آمادگی کرد.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان هم با اشاره به امضای دو تفاهمنامه با استانداری برای ساخت سایت مرکز و تکمیل پوشش دیجیتال افزود: استاندارکرمان در نامه ای به رییس سازمان برنامه وبودجه کشور نیز خواستار تامین اعتبار در این زمینه شده است.

علیرمضانی افزود: کرمان با داشتن نیروهای انسانی توانمند در بخش های مختلف از مراکز برتر در کشور است و برآورد ما این است که با استفاده از امکانات و تجهیزات در مسیر پیشرفت  در حرکت هستیم.

 نعمتی معاون خبر کرمان نیز از تعامل خوب و همکاری استانداری کرمان در پوشش خبرها قدردانی کرد و گفت خبر مرکز کرمان با توجه به استناد ارزیابی حوزه ستادی اخبار استان ها در سال گذشته 13 رتبه ارتقاء جایگاه داشته و در بهمن ماه پارسال رتبه دوم در کشور را بدست آورد.

وی پرداختن به رونق تولید و معرفی ظرفیت های کشاورزی، صنعتی و بهشت معادن  وشرکت های دانش بنیان و واحدهای تولیدی توانمند را از مهمترین برنامه های امسال خبر کرمان دانست و افزود: در این بخش ها ،گزارش و مستندهای خوبی از جمله در قلعه گنج تهیه شده است.

در این نشست معاونان صدا، سیما و خبر مرکز کرمان برخی راهکارها را برای رفع برخی نواقص و کمبودها ارائه کردند.