جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

چاپ زندگی نامه آیت ا... مهمان نواز در مرکز خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

چاپ زندگی نامه آیت ا... مهمان نواز در مرکز خراسان شمالی

 کتاب زندگی نامه آیت الله مهمان نواز در صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی به نگارش درآمد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان شمالی؛ سید عباس وزیری مدیر آموزش و پژوهش مرکز در این باره گفت: برای ارج نهادن بر نیم قرن تلاش خالصانه آیت ا... مهمان نواز در راه دین و انقلاب اسلامی، اثر پژوهشی «آیت ا... مهمان نواز و خدمات تحسین برانگیز » ویژه مراسم نکوداشت آیت الله مهمان نواز در واحد آموزش و پژوهش صدا و سیمای استان به تیراژ 1000 نسخه در قطع پالتویی چاپ و منتشر شد .

وی افزود: تهیه کتاب «آیت ا... مهمان نواز و خدمات تحسین برانگیز» به قلم مرتضی قنبرآبادی از پژوهشگران واحد آموزش و پژوهش صدا و سیمای خراسان شمالی پس از موافقت آیت الله مهمان نواز با انجام مصاحبه ها و تصویب در شورای پژوهشی مرکز در مدت هشت ماه اجرا شد .

وزیری اضافه کرد: مجلد 150 صفحه ای « آیت ا... مهمان نواز و خدمات تحسین برانگیز » با امعان نظر حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی امام جمعه محترم بجنورد و همچنین مساعدت مدیرکل محترم مرکز آقای مهدوی و با صفحه آرایی حوزه هنری و حمایت مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همت انتشارات بیژن یورد شهرستان بجنورد در قطع پالتویی تحت چاپ و انتشار قرار گرفته است .

مدیر آموزش و پژوهش مرکز خاطر نشان کرد : کتاب « آیت ا... مهمان نواز و خدمات تحسین برانگیز » شامل بیانات مقام معظم رهبری درباره آیت الله مهمان نواز در دیدار با علما و روحانیون استان خراسان شمالی در مهر ماه سال 91، زندگینامه آیت الله مهمان نواز، مروری بر نیم قرن تلاش و تبلیغ، مصاحبه با یاران و نزدیکان آیت الله مهمان نواز و گفتگو درباره ایشان و همچنین بخش تصاویر از جوانی تا کنون می باشد .

این کتاب در مراسم نکوداشت آیت الله مهمان نواز در بجنورد با حضور مسئولان کشوری و استانی رونمایی شد.

alt

alt