سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

چتر دیجیتال بر فراز بیجار باز شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

چتر دیجیتال بر فراز بیجار باز شد

در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور مدیرکل و معاون فنی مرکز کردستان، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان بیجار سامانه دیجیتال دریافت کانال های تلویزیونی و رادیویی افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: در پی تلاش حوزه معاونت فنی مرکز و با حمایت و پیگیری های مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان مردم ولائی این شهرستان صاحب 20 شبکه تلویزیونی و 14 شبکه رادیویی شدند. یادآور می شود در حال حاضر اکثر شهرهای استان کردستان به این سامانه مجهز گشته اند.

 حجت‌الاسلام علی مرادی امام جمعه بیجار در جریان افتتاح پروژه تکمیل سامانه دیجیتال بیجار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: امروز صدا و سیما و دستگاه‌های فرهنگی با بد اخلاقی های که دشمنان در زمینه جنگ افروزی و رواج فساد و فقر مواجه هستند رسالتی خطیر عهده‌دار هستند.

وی با بیان اینکه صدا و سیما از مراکز مهم و فرهنگ‌ساز در تمامی کشورها است بیان کرد: یکی از راه‌های مقابله ما با نظام سلطه آگاه‌سازی جوانان و رواج فرهنگ اسلامی در فضای فکر و اندیشه آنها توسط صدا و سیما است که انصافا خوب کار می‌کنند

حمدالله کریمی فرماندار بیجار نیز از زحمات مدیرکل صدا وسیمای استان کردستان قدردانی کرد و اظهار داشت: مدیریت آگاهانه مدیرکل صدا و سیما برای پوشش شبکه‌های دیجیتال استان کردستان خصوصا بیجار شایسته تقدیر است.

وی با اشاره به هجمه‌های تبلیغاتی رسانه‌ای استکبار جهانی، تولیدات رسانه ملی در زمینه فرهنگ و ترویج فرهنگ اسلامی فاخر و قابل توجه عنوان کرد.

کریمی صدا و سیما را یکی از مراکز مهم و تأثیرگذار در زمینه ترویج و اشاعه فرهنگ عنوان و بیان کرد: امروز صدا و سیما به عنوان رسانه ملی در مقابل هجمه‌های فرهنگی از جانب دشمنان و بداخلاقی رسانه‌ای استکبار مسئولیت خطیری در آگاه‌سازی اقشار مختلف مردم خصوصا جوانان بر عهده دارد.

alt

alt