سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

چهار انتصاب در صدا و سیمای مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

چهار انتصاب در صدا و سیمای مرکز مهاباد


امان اللهی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در مراسم معارفه جمعی از مدیران مرکز گفت: همه ما مسئولین در پیشگاه خداوند و مردم مسئول هستیم و اگر مسئولیت ها به خوبی انجام بگیرد اعتبار و اعتماد افزایش می یابد و در دنیا و آخرت سربلند خواهیم بود و به یاد داشته باشیم که مسئولیت یک امتحان است. 

مدیر کل مرکز در سخنانی به مسئولیت در مکتب اسلام اشاره کرد و گفت: مسئولیت در نظام اسلامی متفاوت تر از نظامهای دیگر است در این نظام توانایی، شایستگی، تدین، تعهد و صداقت از ارکان و پایه های مسئولیت و مدیریت هستند. 

مدیر کل مرکز به دو اصل عدالت محوری و جلب اعتماد مخاطب در رویکرد مدیریتی اشاره کرد و در رابطه با اصل اول گفت: عدالت یعنی هر چیزی را سرجای خود قرار دادن و استفاده از تمام توانمندیها و ظرفیتها، بنابراین مدیر موفق کسی است که ظرفیتها را بشناسد و با برنامه ریزی صحیح آن را هدایت و نظارت کند.

وی اظهار داشت امروز باید با نگرشی جدید به موضوعات و مباحث پرداخت و از ایده و تفکر نو استفاده کرد و با توجه به ذائقه و میل مخاطبان هنرمندانه برنامه سازی نمود تا اعتماد مخاطبان را جلب کرد.

alt

در پایان مدیر کل مرکز آقایان مصطفی چوپانی را به عنوان مدیر تولید صدای مرکز، جلال خضری مدیر تعمیرات و نگهداری فرستنده های رادیویی، پاشا حیدرپور سرپرست امور اجتماعی و رفاهی و محمد علی شکری به عنوان سرپرست دفتر مدیر کل مرکزمهاباد منصوب کردند.