سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

چهلمین سالگرد انقلاب در قاب شبکه آفتاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

چهلمین سالگرد انقلاب در قاب شبکه آفتاب

چهلمین سالگرد انقلاب در قاب شبکه آفتاب

 

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، شبکه آفتاب در 10 ماهه سال 1397 به میزان 270 ساعت و 42 دقیقه برنامه درباره چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تولید یا پخش کرد و به میزان 840 عنوان محتوای مرتبط با این موضوع در قالب­های مختلف در فضای مجازی تولید و بارگذاری کرد.

الف ـ رادیو

رادیو با 52 ساعت برنامه، تلویزیون با 175 ساعت برنامه و معاونت خبر شبکه با 43 ساعت خبر و گزارش­های خبری موضوعات مرتبط با انقلاب و دستاوردهای آن را در استان مطرح و برجسته کردند.

مهم­ترین برنامه­های رادیو در باره انقلاب عبارت بودند از: چله نشینان عشق (روایت خاطرات انقلاب)، (به سوی فردا (پاسخ به شبهات نسل جوان در باره انقلاب)، کارنامه انقلاب (بیان خدمات انقاب در استان مرکزی)، چهل سال افتخار (بیان دستاوردهای نظام اسلامی)، از سرزمین آفتاب (بررسی دستاوردهای انقلاب در استان) و مستندهای صدای انقلاب (درباره شهید محلاتی)، محبوبه صبح (اولین شهید زن استان در انقلاب)، نمایش چ (درباره شهید چمران) و ... بوده است.

گذشته از این رادیو در سال 97 به میزان 2980 دقیقه در قالب برنامه­های روتین و معمولی صدای آفتاب به این موضوع پرداخت.

ب ـ تلویزیون

مهم­ترین برنامه­های تلویزیونی در شبکه آفتاب عبارتند از: کارنامه (در قالب گفتگو و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه­های مختلف)، سرزمین آفتاب (بررسی مسائل انقلاب از منظر سیاسی)، چهل سال افتخار (بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی) و...

گذشته از این سیمای آفتاب 8317 دقیقه نیز در قالب برنامه­ های روتین و معمولی شبکه به این موضوع مهم پراخت.

پ ـ خبر

همچنین معاونت خبر شبکه با پوشش اخبار وگزارش­های خبری در باره انقلاب و مسائل مربوط به چهلمین سالگرد انقلاب توانست 2580 دقیقه خبر، گزارش خبری، گفتگوی ویژه خبری، ارتباط زنده و ... بوده است.

ت ـ فضای مجازی

فضای مجازی شبکه آفتاب با برخورداری از سایت و شبکه­های اجتماعی موفق شد از ابتدای سال تا کنون 840 مورد محتوا در قالب­های متن، عکس­نوشته، اینفوگرافیک، موشن­گرافیک، ویدیو، پادکست، موسیقی و مکمل رسانه ای تولید و منتشر کرده است.