جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

چهل ویکمین فجر پیروزی در 22 بهمن از شبکه هامون - صفحه محتوایی خبر

 

 

چهل ویکمین فجر پیروزی در 22 بهمن از شبکه هامون

چهل ویکمین فجر پیروزی در 22 بهمن از شبکه هامون


صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه هایی را تهیه و تدارک دیده است.
 به گزاش روابط عمومی معاونت امور استان ها، فجر جاوید عنوان ویژه برنامه 22 بهمن ماه از سیمای شبکه هامون می باشد که از ساعت 8:30 تا 11:30 همراه بینندگان خواهد بود . این برنامه با ارتباط مستقیم با مراسم راهپیمایی با شکوه 22 بهمن تجلی وعظمت انقلاب اسلامی را به تصویر می کشد .
گرامیداشت یاد ونام شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور همرزمان در برنامه ، پخش سخنان امام خمینی (ره ) و تصاویری از یادگاران انقلاب و سرودهای حماسی  چهل ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن خواهد گرفت . تهیه کنندگی این برنامه را طیبه پورملائی با اجرای ابوذر طاهری ، مهدیه شیبک وآتنا ریگی بر عهده خواهند داشت .

 پخش وتأمین شبکه استانی هامون با زیرنویس مسیر های راهپیمایی در تمامی شهرستان های استان ،تیزر ، وله ،نماهنگ مستند به وقت سحر ، کلیپ ، راه امام وکلام امام ، سرودهای حماسی  و فیلم سینمایی سیانور این روز را گرامی خواهد داشت .            

شبکه استانی صدای مرکز سیستان وبلوچستان نیز با ویژه برنامه فجر انقلاب در 22 بهمن ماه صدای اقتدار وعظمت چهل ویکمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به گوش جهان خواهد رساند .                                                                                            
ارتباط با گزارشگران شهرهای استان و پوشش مراسم راهپیمایی  ، ارتباط با کارشناسان سیاسی واجتماعی وحضور در برنامه وتحلیل دستاوردهای پیروزی انقلاب ، پخش سخنان شنوندگان وپیامک ها ، کلام ناب و سرودهای ملی ومیهنی ، همراه شنوندگان خواهد بود .تهیه کنندگی این برنامه را ندرت نوروزی با اجرای محمد جهانتاب ، وحیده سلطانی نیا ، رحیم حسن زهی و گزارشگری رضایزدانی ومعصومه لشکری به دستیاری محمد باقر فرزادفر از ساعت 8 تا  12  بر عهده خواهند داشت .