جهش تولید | دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹

کارنامه درخشان شبکه خاوران در پوشش عزاداری های محرم - صفحه محتوایی خبر

 

 

کارنامه درخشان شبکه خاوران در پوشش عزاداری های محرم

کارنامه درخشان شبکه خاوران در پوشش عزاداری های محرم

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در نشست با کارکنان صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی، عملکرد خوبی در  انعکاس  عزاداری های دهه اول محرم داشت، گفت: شبکه خاوران در ایام محرم، شکوه و عظمت عزاداری ها را به خوبی نشان داد و این کار زیبا ماندگار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، آیت ا... عبادی همچنین با اشاره به گزارش های تحقیقی خبرنگاران صدا و سیمای استان در خصوص ظرفیت های مغفول مانده خراسان جنوبی گفت: این کار شما سرآغازی برای حمایت از تولید کنندگان است. وی خواستار تداوم تهیه این گونه گزارش ها شد.

مدیرکل صدا و سیمای استان نیز به برنامه های تولید شده صداوسیما در دهه اول محرم اشاره کرد و گفت: عزاداری های امسال هم با همان شور و حال سال های گذشته در قاب رسانه ملی تهیه و پخش شد و در فضای مجازی هم برنامه حسینیه مجازی (برخط حسین) مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

آینه دار با اشاره به انعکاس گسترده عزاداری های استان در شبکه های سراسری گفت: امسال علاوه بر انعکاس عزاداری ها، نماز عاشورا و ظهر تاسوعا هم پخش شد.

وی در ادامه افزود: 10 هزار و 389 دقیقه تولید برنامه در سیما، 9 هزار و 560 دقیقه در رادیو و هزار و 4 دقیقه برنامه در فضای مجازی در دهه اول ماه محرم از شبکه خاوران تولید و پخش شده است.

مدیرکل صدا و سیمای استان هم چنین با اشاره به گزارشات تحقیقی حمایت از تولید گفت: دو گزارش پیرامون زعفران و مشکلات زعفران کاران و یک گزارش در خصوص کرک به عنوان یکی از ظرفیت های استان تهیه و پخش شده است و نتیجه تاثیر پخش این گزارشات در فرمایشات رهبر معظم انقلاب و رئیس قوه قضاییه به خوب دیده می شود.

در پایان نیز از خبرنگاران تهیه کننده این گزارش ها قدردانی شد.