سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

کارنامه در شبکه آفتاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

کارنامه در شبکه آفتاب

کارنامه در شبکه آفتاب

 

سیمای شبکه آفتاب در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با برنامه «کارنامه» دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در استان مرکزی را تبیین می کند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سیمای شبکه آفتاب در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با برنامه «کارنامه» دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در استان مرکزی را تبیین می کند.

این برنامه در ساختار ترکیبی به تعداد یک برنامه در هفته با دعوت از کارشناسان مختلف سیاسی فرهنگی، صنعتی، حضور استانداران اسبق استان مرکزی و... به پیشرفت های استانی در زمینه های مختلف می پردازد و همچنین باحضور در مکان هایی که این دستاوردها نمود عینی دارند، دستاوردهای چهل سالگی استان مرکزی را معرفی می نماید.

برنامه تلویزیونی «کارنامه» با رویکرد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تبیین و بررسی دستاورد‌های چهل سالگی انقلاب در استان، با مشارکت ادارات و نهاد‌های استانی، روزهای یکشنبه هر هفته رأس ساعت ۲۲ از آنتن سیمای شبکه آفتاب تقدیم نگاه گرم مخاطبان این شبکه می گردد.

انعکاس دستاوردها و افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، وله های تصویری از صنعت،کشاورزی، فرهنگی، کارشناس(سیاسی، صنعتی، فرهنگی، فرمانداران و...)، گزارش های مردمی با موضوع افتخارات بعد از انقلاب، نماهنگ و سرود، آیتم دستاوردها (دستاوردهای صنعتی،فرهنگی و... بعد از انقلاب)، آیتم خاندان پهلوی با موضوع عملکرد پهلوی از ابتدا تا پیروزی انقلاب اسلامی و... از جمله مهمترین اهداف و آیتم های این برنامه تلویزیونی می باشد.

 عوامل برنامه: تهیه کننده و کارگردان: محسن ساسانی /  مجری : محمد رضیعی / نویسنده: حامد شیدایی- محمد رضیعی