سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

کارنامه صدا و سیمای مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

کارنامه صدا و سیمای مرکز اردبیل

کارنامه صدا و سیمای مرکز اردبیل


به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برنامه تلویزیونی "کارنامه " در سیمای مرکز اردبیل تولید و پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، روال برنامه بصورت مستند گزارشی ست از  عملکرد استانداران استان از زمان استان شدن از سال۷۲ تا حال حاضر که خدمات در خور توجه ای در استان توسط دولتها ونمایندگان مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفته است،که در این مستند که محور گفتگویی دارد،انعکاس خواهیم داد. انعکاس مصادیق عملکرد و خدمات  استانداران بصورت نریشن و گفتارتصویری از آیتم های مهم برنامه ست.
خدمات تمامی دولت ها فارغ از جناح سیاسی در تمامی شهرهای استان و روند رو به جلو توسعه شهرها و روستاها در بخش های مختلف اقتصادی،عمرانی،راه،مسکن و ...محورهای اصلی برنامه خواهد بود که توسط نمایندگان دولت و مجلس  وقت آن زمان در این برنامه مطرح خواهد شد.  برنامه با موضوع کلی خدمات چهل ساله انقلاب  در استان بدون مقایسه دولتها تولیدخواهد شد. برنامه در خارج از استودیو و نماهای بیرونی ضبط میشود مگر استاندارن محترمی که  خارج ازاستان مسئولیت دارند.
حضور گروه پرتابل درتمامی شهرها ی استان حضور یافته و گزارش از مردم و اقدامات عملیاتی و مصادیق خدمات دولتها تصویر گرفته خواهدمی شود. آیتم های برنامه عبارت از نریشن، مجری، مصاحبه مردم(بصورت تریبون)، کلیپ عملکرد، کارشناس مهمان، سرود حماسی، تصاویر و عکسهای قدیم از استان و شهرستان ها می باشد.
عوامل برنامه: محقق،تهیه کننده و کارگردان: افشین رشیدی / تصویربرداران:  بهروز سعیدی ، غلام  آقازاده و جعفری/ صدابردار: رحمان ابراهیمی / نویسنده و مجری: فرشی