جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

کاروان های راهیان نور از رویش های اصلی انقلاب اسلامی و محور برنامه سازی صدا و سیماست - صفحه محتوایی خبر

 

 

کاروان های راهیان نور از رویش های اصلی انقلاب اسلامی و محور برنامه سازی صدا و سیماست

کاروان های راهیان نور از رویش های اصلی انقلاب اسلامی و محور برنامه سازی صدا و سیماست

 

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیما و فرمانده قرارگاه رسانه ای راهیان نور دریایی بوشهر با اعلام این مطلب گفت: انعکاس رسانه ای ابعاد مختلف کاروانهای راهیان نور برای ترویج و فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و پیروزی از وظایف اصلی صدا و سیماست.

وی با اشاره به پخش بیش از 2 هزار دقیقه برنامه رادیویی ، تلویزیونی ، خبری و فضای مجازی در گستره استانی، ملی و فراملی گفت: قرارگاه رسانه ای راهیان نور دریایی بوشهر امسال برای دومین سال از جزیره مقاوم خارگ بصورت زنده بیش از 670 دقیقه برنامه ویژه و ارتباط مستقیم با شبکه های استانی و سراسری داشته است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: از میزان 2 هزار دقیقه پخش برنامه ، 600 دقیقه در حوزه رادیو 1380 دقیقه در حوزه تلویزیون، 60 دقیقه در حوزه خبر و ده ها اثر دیگر در حوزه فضای مجازی بوده است .

سید حسین ناظر فرمانده قرارگاه رسانه ای راهیان نور بوشهر با اشاره به نقش رسانه ملی در انعکاس این رویداد مهم فرهنگی افزود: رسانه ملی با ایجاد 9 قرارگاه رسانه ای در مراکز بوشهر ، هرمزگان ، خوزستان، ایلام ،کرمانشاه ، آذربایجان غربی ، کردستان، آبادان و خراسان رضوی از بیستم اسفند مصادف با روز راهیان نور تا پایان تعطیلات نوروزی کاروان های راهیان نور زمینی و دریایی را پوشش رسانه ای داده است.