رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

کارگاه تخصصی فضای مجازی صدا و سيما برگزار می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

کارگاه تخصصی فضای مجازی صدا و سيما برگزار می شود

کارگاه تخصصی فضای مجازی صدا و سيما برگزار می شود

 

کارگاه آموزشی- تخصصی فعالان فضای مجازی شبكه هاي استاني صدا و سيما با حضور اساتید برجسته در مجتمع آموزشی زیباکنار برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها؛ در این دوره تخصصی- کارگاهی، تلاش خواهد شد، تولید محتوای ویژه متناسب با استاندارهای فضای مجازی به عنوان رسانه مکمل در کنار رسانه مرجع آموزش داده شود.
هدف این دوره آموزشی که از 12 لغایت 15 آذر ماه در مجتمع آموزشی زیباکنار با همت اداره کل فضای مجازی معاونت امور استان ها و همکاری معاونت مجازی و اداره کل اموزش سازمان برگزار خواهد شد، ارتقاء سطح دانش و مهارت آموزی بیش از بیش معاونان، کارشناسان، برنامه سازان و فعالان  فضای مجازی برای تولید محصولات رسانه ای جذاب مبتنی بر نیاز مخاطب خواهد بود.
از جمله فعالیت ها و آموزش های مهم در دوره مذکور، شبکه سازی و توزیع محتوا در فضای مجازی خواهد بود.
آموزش سواد رسانه به صورت تخصصی و کارگاهی در دستور کار این نشست خواهد بود تا تولید محتوی خلاقانه، سریع و اثر بخش در استان‌های سازمان صدا و سیما نهادینه می شود.
آموزش تولیدات به روز و کیفی با قالب های جذاب و مخاطب پسند و بررسی موضوع سواد رسانه ای و مجازی مخاطبان با ارائه راهکارهای ارتقا و آگاه سازی خانواده ها در کنار بررسی جریان های فعال فکری، فرهنگی و اجتماعی جامعه از جمله فعالیت های آموزشی این دوره عنوان شده است.