جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

کامیار اسماعیلی با شمعدونی به شبکه شما آمد - صفحه محتوایی خبر

 

 

کامیار اسماعیلی با شمعدونی به شبکه شما آمد

کامیار اسماعیلی با شمعدونی به شبکه شما آمد

 

برنامه شمعدونی به اجرا و تهیه کنندگی کامیار اسماعیلی از شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 صبح به مدت ٩٠ دقيقه از شبکه شما روی آنتن می رود.
اسماعیلی در گفتگو با روابط عمومی شبکه شما گفت: این برنامه با طراحی جدید و در دکوری زیبا که فضای طبیعت را به نمایش می گذارد که علاوه بر من مجریانی همچون رویا سادات حسینی و مازیار قاسمی من را همراهی خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه در بخش های اطلاع رسانی و خبر مجریان دیگری در این برنامه حضور خواهند داشت افزود: در سری جدید گروه های ویژه ای در برنامه تشکیل شده که هر کدام به تفکیک وظایفی را بر عهده دارند که از آن جمله می توان به تهیه کلیپ ها، میان برنامه و بخش های مختلف برنامه اشاره کرد.
این مجری خاطره انگیز تصریح کرد: برنامه به صورت زنده و در قالب گفتگو با میهمان، کارشناسان و بخش هایی همچون: آشپزی، کارآفرینی، خبرهایی از استان ها، گفتگوي تلفنی با مسئولين مناطق مختلف، گفتگو با کارشناسان فرهنگ، زبان، آداب و رسوم،کلیپ و موسیقی مواحی مختلف کشور، شهروند خبرنگار از سراسر کشور و... پخش می شود.
وی ادامه داد: تلاش شده تمامی بخش ها بر اساس نیاز مخاطبان طراحی و تولید شود که به طور مثال گزارش های هواشناسی و پلیس راه به جهت نیاز بینندگان هر روز پخش می شود.