جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

کاوشگران به شبکه شما می آیند - صفحه محتوایی خبر

 

 

کاوشگران به شبکه شما می آیند


تله فیلم کاوشگران به تهیه کنندگی و کارگردانی حمید رضا نادری که در صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی تولید شده روز جمعه 29 اردیبهشت ماه ساعت 30/13 از شبکه شما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها: در این تله فیلم دکتر مجد که به دلیل یک تصمیم اشتباه در جوانی موجب مرگ استاد و از دست رفتن عتیقه های کشف شده می شود سال ها دچار عذاب وجدان است تا اینکه سال ها بعد با پیدا شدن اتفاقی نیمه دوم کتیبه ای که استادش قبل از مرگ کشف کرده بود فرضیه او را مبنی بر وجود گنجینه با ارزشی که والی شهر نیشابور در زمان حمله مغول به ان شهر در عمارت خویش دفن کرده است را باور کرده و در پی آن در دو محل یاستانی به کاوش می پردازد .

اما در حین کاوش پی می برد مظفری که در مرگ استاد ش و ربودن عتیقه ها در زمان جوانیش نقش داشته به ایران بازگشته و در پی به دست اوردن ان گنجینه است . در حین کاوش با مشکلاتی روبرو می شود که حضور سایه وار مظفری را پر رنگتر می کند اما در نهایت اتفاقات دیگر رقم می خورد که داستان را به پیش  می برد.

alt 

گفتنی است: قطب الدین صادقی - محرم زینال زاده - سعید ولی زاده - سمانه دهقان پور- غلام رضا عارف نژاد- حمید صفایی و ... از جمله بازیگرانی هستند که در این تله فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
دیگر عوامل تولید این فیلم عبارتند از:
نویسنده : حمید رضا نادری - مدیر تصویر برداری : حمید احمدی - صدابردار : رضا میر کمالی – تدوین: بهرام سنجابی - مدیر تولید : رضا جدی - مدیر تدارکات : غلام رضا عارف نزاد -دستیار و برنامه ریز : فرزین جیرانی - منشی صحنه : منتی مزینانی - طراح گریم : مرتضی ضرابی واجرا گریم : رحیم نداف