سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

کتابخانه رسانه استانی با 400جلد کتاب جدید تجهیز شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

کتابخانه رسانه استانی با 400جلد کتاب جدید تجهیز شد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خلیج فارس، به منظور غنی سازی منابع کتابخانه رسانه استانی، چهار صد جلد کتاب جدید خریداری و به کتابخانه مرکزاضافه شد .

علی موسی اکبری مدیر آرشیو و کتابخانه رسانه استانی با اشاره به قدمت 46 ساله این کتابخانه و چگونگی راه اندازی آن در سال 1347 گفت: این کتابخانه با مساحتی درحدود 136 متر مربع، هم اکنون بیش از 11000 عنوان کتاب تخصصی در زمینه های رسانه، علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و معلومات عمومی را  در خود جای داده است .

 وی افزود:کتاب های خریداری شده بیشتر درزمینه عمومی است که از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تهیه شده و برای اولین بار به مدت یک هفته در محل کتابخانه مرکزخلیج فارس در معرض دید علاقمندان قرارگرفته است.

مدیر آرشیو و کتابخانه مرکزخلیج فارس تصریح کرد: درسال گذشته نیز 230 عنوان جلد کتاب در زمینه تخصصی رسانه برای تجهیز کتابخانه مرکز خریداری شده است .

موسی اکبری در خصوص دیگر فعالیت ها و برنامه های اجراشده مرکز در سال 92 نیز افزود: در سال گذشته در راستای آشنایی هر چه بیشتر فرزندان همکاران با فرهنگ کتاب و کتابخوانی درهفته یک ساعت جلسه قصه خوانی برای کودکان ونوجوانان توسط سرکارخانم سنجری برگزارشد که با استقبال خوبی هم همراه شد.

alt

وی همچنین یادآور شد :از دهه 60 تا90    نیز تمامی روزنامه های محلی و ملی جمع آوری و به صورت مجموعه ای بی نظیر و صحافی شده درکتابخانه مر کز بایگانی شده است .