جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

کردستان میزبان بیستمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

کردستان میزبان بیستمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها

کردستان میزبان بیستمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها

 

بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها شهریور سال آینده به میزبانی استان فرهنگی کردستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های رسانه ملی استاندار کردستان با حمایت از برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما گفت: یکی از جشنواره هایی که می تواند به معرفی کردستان و به تصویر کشیدن ظرفیت ها، توانمندی ها و پتانسیل های آن کمک کند، جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما است.
عبدالمحمد زاهدی حضور هنرمندان و فعالان فرهنگی 33 مرکز صدا و سیما از 30 استان کشور را اقدامی خوب برای ارتقاء هنر در کشور و توسعه فعالیت های صدا و سیما دانست و افزود: این جشنواره به دلیل بازتاب گسترده خود در سطح ملی، زمینه ای برای توسعه استان کردستان خواهد بود.
زاهدی به توافق صورت گرفته با معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما برای برگزاری بیستمین دوره جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها در سنندج اشاره کرد و گفت: این جشنواره شهریور ماه سال آینده به مدت سه روز با شرکت 33 مرکز استانی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری استان کردستان یک استان فرهنگی است تصریح کرد: مطمئنم مردم کردستان با توجه به غنای فرهنگی خود نهایت همکاری را برای برگزاری مطلوب و بی نظیر این جشنواره به کار خواهند بست.