جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

کردستان و حماسه آزادسازی خرمشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

کردستان و حماسه آزادسازی خرمشهر

کردستان و حماسه آزادسازی خرمشهر

 

شبکه اصالت و فرهنگ با تولید و پخش برنامه های ترکیبی، نمایشی، موسیقی و مستند سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی می دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر ویژه برنامه های متنوعی در صدا و سیمای مرکز کردستان تولید و پخش می شود. صدای مرکز کردستان مستند 30 دقیقه ای حماسه آزادی را در ساختار مستند گزارشی به تهیه کنندگی علی محمدی به صورت سراسری فردا پنج شنبه پخش می شود در این مستند فرماندهان و رزمندگان جنگ تحمیلی روایتهایشان را از جنگ تحمیلی و رشادتهی دلیر مردان و نیز آزادسازی خرمشهر بیان می کنند. در سایر برنامه های رادیو نیز به صورت موضوعی به بحث آزادسازی خرمشهر اشاره می کنند.

سیمای استانی نیز امشب ویژه برنامه گفتمان را با دعوت از فرماندهان و سرداران شاخص جنگ تحمیلی به بحث آزادسازی خرمشهر اختصاص می دهد و در برنامه پر مخاطب چریکه شه و نیز به بیان مطالب، موسیقی های حماسی و ملی و آیتمهای ویژه ای در ارتباط با حماسه آزادسازی خرمشهر پرداخته می شود همچنین روز پنج شنبه برنامه زنده سلام کردستان نیز به طور ویژه و ارتباط زنده با خرمشهر به پخش برنامه می پردازند در برنامه خانواده نیز به صورت ویژه به آزادسازی خرمشهر اختصاص دارد.

معاونت اطلاعات و اخبار استان نیز فردا به طور ویژه به پوشش خبری صبحگاه مشترک نیروهای استان در پادگان ارتش را در برنامه و الویت کاری خود دارند. معاونت مجازی نیز به پخش دو کلیپ  مناسبتی، پیامهای مردمی، مصاحبه امیر معین وزیری از فرماندهان کرد مبادرت می ورزد.