سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کرمان میزبان جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

کرمان میزبان جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس


دبیرجشنواره بین المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان از برگزاری بزرگترین جشنواره تخصصی فیلم کشور در کرمان خبر داد و گفت: دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس به مدت 5 روز از سوم تا هفتم مهر برگزار خواهد شد .

آقای خزاعی با اشاره به حضور 70 کشور در این جشنواره گفت: 207 اثرخارجی و 800 اثر داخلی به این جشنواره ارسال شده است و آثار این جشنواره به صورت همزمان در 16 استان کشور و 9 کشور خارجی به نمایش گذاشته خواهد شد .

دبیر جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس هدف از برگزاری این جشنواره را بستر سازی برای معرفی ظرفیتها و ارزشهای انسانی و اخلاقیِ دفاع مقدس و انتقال آن به دیگر کشورها دانست.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان نیز با اشاره به اهمیت این جشنواره و برگزاری آن در کرمان گفت: انتخاب کرمان به عنوان میزبان گام مهمی برای ارتقاء هنر و صنعت سینمای استان است.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به ظرفیت مناسب استان از آمادگی صدا وسیمای مرکز کرمان برای پوشش کامل این رویداد بین المللی خبر داد و گفت: صداوسیمای مرکز کرمان آماده است با اطلاع رسانی به موقع وساخت برنامه های مختلف، این رویداد مهم را از شبکه های استانی، ملی و برون مرزی پوشش دهد.

alt