سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

کسب رتبه دوم کشوری کمیته مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

کسب رتبه دوم کشوری کمیته مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی

کسب رتبه دوم کشوری کمیته مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی

کسب رتبه دوم کشوری کمیته مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی

کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی به ریاست صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در سال 94 رتبه دوم کشوری را بدست آورد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان شمالی دکتر عبدالرضا عزیزی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در نشست کمیته فرهنگی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اینکه خراسان شمالی پایلوت در اجرای طرح های پیشگیری از اعتیاد است از اقدامات صداوسیمای خراسان شمالی برای آگاهی بخشی و پیشگیری از گسترش اعتیاد به مواد مخدر در جامعه قدردانی کرد .

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین  گفت : کمیته کاهش آسیب ها و مبارزه با مواد مخدر در کمیسیون اجتماعی مجلس تشکیل شده و اولویت اصلی این کمیسیون هماهنگی بیشتر با دولت برای پیشگیری از اعتیاد است .

قربانی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی نیز در این نشست با اشاره به کسب جایگاه دوم کمیته فرهنگی و پیشگیری این شورا در کشور در سال 94  ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی های پیش بینی شده و تعامل سازنده دستگاه های فرهنگی و آشنا کردن اقشار مختلف مردم با مضرات مواد مخدر گام های موثری در جهت مبارزه با این پدیده برداشته شود.

مهدوی مدیر کل صداوسیمای خراسان شمالی و رییس کمیته فرهنگی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هم در این نشست با اشاره به ضرورت افزایش آگاهی های عمومی برای پیشگیری از اعتیاد در جامعه گفت: شبکه استانی اترک در یک سال گذشته بیش از 3 هزار دقیقه برنامه مستند – ترکیبی – نمایش – گفت وگو محور و خبری با موضوع مواد مخدر و اعتیاد تولید و پخش کرده است .