جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

کسب رتبه سوم واحداطلاعات واخبار مرکزخلیج فارس دربخش خبرتلویزیونی - صفحه محتوایی خبر

 

 

کسب رتبه سوم واحداطلاعات واخبار مرکزخلیج فارس دربخش خبرتلویزیونی

کسب رتبه سوم واحداطلاعات واخبار مرکزخلیج فارس دربخش خبرتلویزیونی

معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای خلیج فارس ، درهشت ماهه اول امسال در بخش مجموعه خبر تلویزیونی رتبه سوم را در بین مراکز  استانها کسب کرد . براساس ارزیابی اداره کل اخباراستانها ،  خبر مرکز خلیج فارس در هشت ماهه اول امسال با 23 پله صعود نسبت به سال  گذشته موفق به کسب رتبه سوم در بخش مجموعه خبر تلویزیونی در بین مراکز استانی شد.

بنا بر این گزارش واحد اطلاعات و اخبار مرکز خلیج فارس در هشت ماهه اول سال جاری با ارسال 28 گزارش ضمن  رشد23 پله ای موفق به دریافت رتبه سوم در بین 33 مرکز  صدا و سیما شد .

شروع خوب – رضایت مخاطب - سناریو و دکوپاژ خوب از جمله ملاک های ارزیابی اداره کل اخباراستانها برای ارزیابی خبر مراکز است  .معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای خلیج فارس هر ماه حداقل دو گزارش فاخر نوع ( ب) را به اداره کل اخباراستانها ارسال کرده است و هم اکنون با 3 بخش خبر تلویزیونی و 4 بخش خبر رادیویی فعالیت دارد و در هرهفته نیز با پخش سه گفتگوی ویژه خبری و یک بخش صدای شما با حضور مسئولین استانی پیگیری و پاسخگویی به مسایل و مشکلات مخاطبان و مهمترین دغدغه های مردم استان در زمینه های مختلف را در دستور کار خود دارد.