سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

کسب رتبه ی مرکز قزوین در جشنواره ی مصاف - صفحه محتوایی خبر

 

 

کسب رتبه ی مرکز قزوین در جشنواره ی مصاف

صدا و سیمای مرکز قزوین با نمایش رادیویی «سیراب در سراب» موفق شد رتبه ی برگزیده ی جشنواره ی محصولات و فعالیت های فرهنگی ـ هنری مصاف را از آن خود کند.

این جشنواره با هدف بررسی راهکارها و رویکردهای مقابله با شبکه های ماهواره ای برگزار شد که در بخش نمایش های رادیویی، صدا و سیمای مرکز قزوین با نماش «سیراب در سراب» موفق به کسب رتبه ی برگزیده شد.
نمایش رادیویی «سیراب در سراب» خانواده ای را به مخاطب معرفی می کند که پدر و مادر خانواده در فضای مجازی با هم آشنا می شوند و بعد از شکل گیری خانواده ماهواره بعنوان ابزاری برای آگاهی بیشتر واردخانواده می شود.

با ورود ماهواره به خانواده، این رسانه در سه محورِ استفاده ی ابزاری و تبلیغاتی از زنان، خشونت فرزندان و خیانت به همسر روی این خانواه اثر می گذارد که نهایتاً با تأثیر ناملموس و خزنده ی آثار مخرب ماهواره در خانواده، این خانواده نابود می شود.

نمایش رادیویی «سیراب در سراب» به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا دادشی، صدابرداری و افکتوری اصغر خدابنده و بازیگری زهره تقی پور، مهرداد کاشی ها، سحر حاجی آقاسی، مهدی خدایی، سهیلا کلیایی، محسن گیلک زاده و بازیگر خردسال امیرحسین جلیلوند به مدت 40 دقیقه در رادیو قزوین تولید شد که توانست رتبه ی برگزیده ی جشنواره ی محصولات و فعالیت های فرهنگی ـ هنری مصاف را کسب کند.

alt