سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

کشف استعدادهای جوان استانی مهمترین هدف جشنواره مراکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

کشف استعدادهای جوان استانی مهمترین هدف جشنواره مراکز

در جلسه شورای سیاستگذاری هجدهمین جشنواره تولیدات مراکز، معاون امور استان های صدا و سیما ،این جشنواره را بهترین فرصت برای معرفی توانمندی های رسانه ای مراکز صدا و سیما عنوان کرد.

کیومرث طهماسبی نمایش تولیدات ارزشمند استانی صدا و سیما در سال های اخیر و دستیابی به ایده ها و روش های جدید برای ترسیم افق های جدید در آینده را به عنوان یکی از اهداف جشنواره برشمرد و افزود: طرح توانمندی ها، ظرفیت ها و قابلیت های استانی هر یک از مراکز صدا و سیما، از دیگر اهداف این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری است.

معاون امور استان ها، کشف استعدادهای جوان و خوش ذوق هنرمند استان ها و معرفی آن ها به جامعه هنری کشور را از دیگر دستاوردهای جشنواره تولیدات مراکز برشمرد و تصریح کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که انگیزه برنامه سازان نجیب استان ها با دیده و شنیده شدن آثار آنها افزایش یابد تا سیاست ها و راهبردهای سازمان در آینده توسط آنان به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.

در این جلسه که مسئولین کمیسیون های محتوایی و کمیته های اجرایی حضور داشتند، سیدابوالحسن موسوی زاده به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری و محمد مسعودیان به عنوان دبیر جشنواره هجدهم و عمران حیدری، ابوالفضل معصومی فر، علی صادق مقدسی، سید داود موسوی و حسین تقی پور به ترتیب به عنوان مسئولین کمیسیون های سیما، صدا، تحقیقات ، خبر و موسیقی معرفی شدند.

alt

همچنین علی نواداد به عنوان مسئول کمیته استقبال، اسکان و پذیرایی، مجید معینی مسئول کمیته امنیت، جواد رضایی مسئول کمیته اطلاع رسانی، انتشارات و تبلیغات، ابوطالب عیسی آبادی مسئول کمیته مالی و پشتیبانی و محمد رضا همتی به عنوان مسئول کمیته فنی، احکام خود را از معاون امور استان ها دریافت نمودند.