جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

کنگره شهدای بوشهر از ۱۶ شبکه تلویزیونی پخش شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

کنگره شهدای بوشهر از ۱۶ شبکه تلویزیونی پخش شد

کنگره شهدای بوشهر از ۱۶ شبکه تلویزیونی پخش شد

 

کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر به صورت زنده از ۱۶ شبکه تلویزیونی پخش و گزارش آن از همه بخش‌های خبری صداوسیما پخش شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر و رئیس کارگروه ارتباطات و تولیدات رسانه‌ای کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: این کنگره، از ۶ شبکه سراسری و ۱۰ شبکه استانی به صورت زنده پخش شد.

سید حسین ناظر افزود: برای انعکاس مطلوب این رویداد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شبکه‌های سراسری یک، خبر، افق، شما، قرآن، تهران و شبکه‌های استانی بوشهر، خوزستان، کردستان، قزوین، یزد، گیلان، آذربایجان شرقی، آبادان، مهاباد و کیش، این مراسم را به صورت زنده پخش کردند.

وی همچنین با اشاره به انعکاس خبر و گزارش کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر، ادامه داد: همه بخش‌های خبری صداوسیما به صورت گسترده و اثر گذار، خبر کنگره را پخش کردند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر بیان کرد: با افزایش ۱۰ درصدی پیش بینی‌های قبلی، این مرکز در خصوص کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر حدود ۲۴ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری، فضای مجازی و موسقیایی در گستره استانی، ملی و فراملی پخش کرد.

کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.