جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

کولاک برنامه «کولاک» در شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

کولاک برنامه «کولاک» در شبکه شما

برنامه سازان صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی رتبه برتر برنامه های ترکیبی ماه مبارک رمضان را در شبکه شما از آن خود کردند .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ در ارزیابی شبکه شما از حضور برنامه های مراکز استان ها در این شبکه در ایام ماه مبارک رمضان در بخش برنامه های ترکیبی، مرکز خراسان شمالی رتبه برتر را کسب کرد .

بنا بر این گزارش؛ با توجه به اینکه برنامه های ترکیبی ویژه ماه مبارک رمضان الکریم ارسالی از مرکز استان ها سهم قابل توجهی از برنامه های پخش شده از شبکه شما را بر عهده داشت، ویژه برنامه ترکیبی « کولاک » کاری از برنامه سازان مرکز خراسان شمالی در این بخش توانست عنوان مرکز برتر در ارزیابی شبکه سراسری شما را به خراسان شمالی اختصاص دهد .

برنامه تلویزیونی « کولاک » با استفاده از بافت گرافیکی و وله، طراحی و رنگ بندی مناسب، تعداد و تنوع آیتم ها، مونتاژ مناسب، اجرای مسلط مجری و انتخاب موضوع و پرداختن مناسب با مخاطبان هدف حائز ویژگی های مثبتی است .

این برنامه تلویزیونی با موضوع جوان به تعداد 156 برنامه 25 دقیقه در مرکز خراسان شمالی به تهیه کنندگی امیر بیاتی تولید شده و هر روز از شبکه شما به نمایش در می آید .

برنامه تلویزیونی کولاک با استفاده از آیتم های متنوع و جذابی نظیر گزارش از جوانان موفق طلبه، حافظان قرآن کریم، معرفی مشاغل و الگوسازی مشاهیر و مفاخر استان و کشور که مرتبط با موضع برنامه هستند، استفاده از کلام بزرگان، احادیث در برنامه به عنوان پیام های گرافیکی، معرفی کتاب و سایت های مفید و پرمحتوا برای استفاده از مخاطبان بویژه جوانان، آیتم نامگذاری سال، خواندن پیامک که از سوی جوانان ارسال شده است، آیتم جوانان روستا که به عنوان بخشی از جمعیت مولد استان مد نظر قرار می گیرد و معرفی جوان موفق روستایی، آیتم  نمایشی کجراهه و ... یکی از پر مخاطب ترین برنامه های سیمای استان و شبکه سراسری شما بوده است  .

alt

alt