سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

کوهیار و پلنگ کوهزاد به نیمه تولید رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

کوهیار و پلنگ کوهزاد به نیمه تولید رسید

سیمای استانی دنا به سفارش سیمای استان ها طرح مجموعه انیمیشن 13 قسمتی کوهیار و پلنگ کوهزاد را در حال تولید دارد.

به گزارش روابط عمومی مرکز کهگیلویه و بویراحمد، این مجموعه انیمیشن که شش قسمت آن تمام و تحویل ارزیابی سیمای استان ها شده است داستان دوستی یک پسر روستایی با بچه پلنگی است که چند شکارچی جهت به دام انداختن آن مترصد فرصت هستند. بچه پلنگ در اثر محبت کودک و خانواده او با این خانواده انس می گیرد و در اتفاقاتی که می افتد هر بار به کمک خانواده یا اهالی از دست شکارچی ها جان سالم به در می برد. این مجموعه در 13 قسمت 11 دقیقه ای مراحل پایانی تولید را می گذراند.

تکنیک کار این مجموعه پویا نمایی سه بعدی است و از المان های بومی استان کهگیلویه و بویراحمد در آن کمک گرفته شده است که از آن جمله می توان به بخشی از حیات وحش و پوشش گیاهی استان اشاره کرد.

هر قسمت از این انیمیشن داستان جداگانه ای دارد که برای قهرمان داستان اتفاق می افتد اما همه قسمت ها در یک برآیند کلی خلاصه می شود.

پلنگ از جمله وحوش موجود در طبیعت استان است که به دلیل شکار بی رویه در معرض انقراض می باشد.

عوامل تولید این مجموعه عبارتند از:

تهیه کننده: حمید رضا باخدا / کارگردان: میثم اقبال پور / ناظر کیفی: کریم سربخش / طراحی شخصیت و زمینه و متحرک سازی دو بعدی: فینا احمدی / مدل سازی سه بعدی: سعید خوشخو / متحرک سازی سه بعدی: مجید اکبری، محمد عباسی، امین زرین، سحر دژبد، ماه منیردهقانی.

alt

alt