اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۶

کیش و زندگی - صفحه محتوای سیما

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

کیش و زندگی

Loading the player...

برنامه کیش و زندگی برنامه ای برای خانواده های کیش است که روز های فرد در ساعت 16:00 به مدت 50 دقیقه و به صورت زنده از سیمای مرکز کیش پخش می شود .این برنامه شامل بخش های آموزشی ،اطلاعاتی و تربیتی است.

انسجام خانواده ها ، به یک جامعه مستحکم می انجامد . زیرا که خانواده اولین کانونی ست که فرد در آن قرار می گیرد . خانواده پایه گذار بخش مهمی از سرنوشت است و در تعیین سبک و خط مشی زندگی آینده نقش بسزایی دارد . در برنامه خانواده ، در کنار مطالب آموزشی و فرهنگی هدف ایجاد فضایی شاد و پر از امید برای خانواده های جزیره کیش می باشد .

در هر برنامه سعی خواهدشد با حضور کارشناسان خبره در هر بخش موضوعی مستقل و منسجم مطرح شود . پرداختن به مسائل روانشناسی ، مهارت های زندگی ، خانه داری ، محیط زیست ، خانواده و مدرسه ، مسائل پزشکی ، آشپزی ، مسائل اقتصادی روز و بومی و ... مدنظر است . در بخش مسابقه پیامکی هدف این است که باکمک گرفتن از داستان های عبرت آموز اسلامی « زندگی پیامبر اکرم ( ص ) و ائمه معصومین ( ع ) و کتاب کلیه و دمنه و اشعار سعدی و ... » در راه ترویج صحیح ارزش های متعالی دین و اشاعه فرهنگ کتاب خوانی قدمی برداشته شود . در بخش گزارشی به معرفی برنامه های فرهنگی و هنری که در کیش اجرا می شود می پردازیم و با خانواده های موفق آشنا می شویم .

خانواده موفق ، جامعه موفق را می سازد . اهمیت توجه به مفاهیم اصیل خانواده در تولیدات تلویزیونی و تاکید بر لزوم تدبیر اخلاق و روز آمد و همچنین تقویت دین مداری ، اخلاق ، امید و آگاهی برای جذب مخاطب هدف این برنامه می باشد .

سال تولید: 1395

تهیه کننده:سارا رضایی

کارگردان هنری:مهسا طبیبپ

کارگردان تلویزیونی:جلال کرامتی

مجریان:سارا رضایی،ثمره رشیدی

دستیار تهیه:مژگان ملک محمدی

گرافیست:مجید سلیمی

تصویر برداران:مهدی روحی،محمد خلیلی،کامبیز حسین زاده

نور پردازان:علی قنواتی،مهدی روحی

تدوین:مهدی اسماعیلی

نویسنده:نسرین اسدی

صدابرداران:حمید پور غلامحسین،جلال شمشیر ساز،لیلا روحانی

انتخاب موسیقی:نیما نجم

امور رایانه:رضا قدسیان