جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

گام بلند صدا و سیمای مرکز سمنان در جهت تحقق اهداف سال جهش تولید - صفحه محتوایی خبر

 

 

گام بلند صدا و سیمای مرکز سمنان در جهت تحقق اهداف سال جهش تولید

گام بلند صدا و سیمای مرکز سمنان در جهت تحقق اهداف سال جهش تولید

 

دومین نشست اعضای ستاد رسانه ای جهش تولید استان سمنان، با حضور جمعی از فعالان  رسانه ،  اهالی صنعت و معدن  و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به میزبانی صدا و سیمای مرکز سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،  به منظور تحقق عنوان سال و جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر معظم انقلاب و به منظور حمایت همه جانبه از تولید داخلی، دومین جلسه ستاد رسانه ای جهش تولید استان سمنان در سال 99 با هدف شفاف سازی شرایط تولید در بخش صنعت و معدن و بیان توانمندی ها و مشکلات این بخش و  مطالبه گری از مسولان امر در جهت مرتفع نمودن  مشکلات و تحقق جهش تولید در صدا و سیمای مرکز سمنان برگزار شد .

در ابتدای جلسه مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان ضمن تشریح اهداف شکل گیری ستاد جهش تولید درصدا و سیما  خواستار اهتمام اهالی رسانه در واحد های مختف برنامه سازی، برای بهره گیری حداکثری از این  ابزار تاثیرگذار درجهت خدمت رسانی به فعالیت های اقتصادی تولیدی استان و رفاه و آسایش بیش از پیش مردم این منطقه شد  .

حجت الاسلام و المسلمین دکتر توکلیان ضمن برشمردن  ماموریت های اعضای  این ستاد رسانه ای گفت: در شرایطی که بزرگترین دغدغه مقام معظم رهبری اقتصاد و رفع دغدغه معیشتی مردم است " گفتمان سازی حمایت از تولید" از اولویت های رسانه استانی اعم از برنامه ریزان و برنامه سازان است .

دکتر توکلیان در ادامه ابراز امیدواری کرد:  اعضا با جدیت تمام در پی اجرایی کردن اوامر رهبری  و ایجاد ساز و کارهای مناسب فرهنگی، در جهت مرتفع نمودن مشکل مردم  برآیند  .

نادر مالکی رییس سازمان مدیرت و برنامه ریزی استان سمنان نیز در این جلسه ، با تشکر از ابتکار خلاقانه و تاثیرگذار صدا و سیمای مرکز سمنان برای ایجاد نشست های مشترک با حضور اهالی تولید، مسولان اجرایی و برنامه سازان گفت : تداوم این اقدام ارزشمند با هدف رصد مسائل و مشکلات تولید در بخش های مختلف صنعت، معدن، تجارت، دانش بنیان ...و ارائه راهکارهای مناسب رسانه ای رفع موانع، علاوه بر تحقق جهش تولید، کمک شایانی به تحقق سند آمایش سرزمین و توسعه متوازن استان سمنان می نماید .

مالکی در ادامه ضمن برشمردن  جایگاه ویژه تولید کننده ، صنعتگر و کار آفرین در ذهن مسولان ارشد استان افزود : با پی گیری های مستمرمسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، تمام 14  پروژه اولویت دار اقتصاد مقاومتی استان سمنان در سازمان برنامه و بودجه برای اجرا در سال جاری،  پروژه تولیدی و آنهم برای مناطق مختلف استان اعلام شده است.