جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت ایام ا.. دهه مبارک فجر در صدا و سیمای مرکز البرز - صفحه محتوایی خبر

 

 

گرامیداشت ایام ا.. دهه مبارک فجر در صدا و سیمای مرکز البرز

گرامیداشت ایام ا.. دهه مبارک فجر در صدا و سیمای مرکز البرز
 
صدا و سیمای البرز به مناسبت آغاز دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های مختلفی را برای مخاطبان تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیرکل صدا و سیمای البرز ضمن گرامیداشت ایام ا.. دهه مبارک فجر ویژه برنامه های صدا وسیما را در حوزه های رادیو، تلویزیون، خبر و فضای مجازی اعلام کرد.
در حوزه رادیو:
جشن پیروزی عنوان ویژه برنامه ای رادیویی است که در ایام مبارک دهه فجر از ساعت۱۷ الی ۱۸:۳۰ به روی آنتن می رود.
نمایش رادیویی با موضوع مبارزات آیت الله طالقانی در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان از ساعت ۱۰ الی ۱۱ در ایام دهه فجر در برنامه صدای انقلاب از رادیو البرز و معرفی دستاوردهای علمی انقلاب روزهای فرد از ساعت ۱۲:۴۵ الی ۱۳ با عنوان ابزار اقتدار و پخش سرودهای دوران انقلاب در برنامه آوای پیروزی .
همچنین ویژه برنامه شکوه پیروزی در روز ۲۲ بهمن از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ به صورت زنده و مستقیم همراه شنونده های البرزی خواهد بود.
داستان های پیروزی در برنامه کتاب شب و رادیو باز که به معرفی برنامه های صدا و سیما به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می پردازد.
در حوزه تلویزیون:
ویژه برنامه طلوع امید با بخش هایی از جمله دعوت از میهمانان هنرمند ، گزارش های مردمی ، راویان انقلاب ، دستاوردها و روز شمار انقلاب از روز یکشنبه ۱۲ بهمن هر شب به طور زنده و مستقیم از سیمای البرز پخش می شود.
همچنین سیمای البرز با برنامه شکوه پیروزی در روز ۲۲ بهمن از ساعت ۸ صبح الی ۱۱:۳۰ زنده و مستقیم مراسم پیش بینی شده سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را پوشش خواهد داد.
علی صادق مقدسی در ادامه تصریح کرد : همکاران در حوزه خبر نیز با تولید گزارش های خبری با موضوعات فجر پیروزی ، جوانان و انقلاب اسلامی، معرفی تاثیر گذاران انقلابی در استان و گام دوم انقلاب ،همچنین ویژه از خودمان شروع کنیم و گفتگوهای ویژه خبری مناسب ایام الله دهه فجر را پوشش می دهند.
مجموعه مستند کرج در سال ۵۷ که در ۱۰ قسمت ۲ دقیقه ای تهیه و تولید شده است و تقطیع ۱۰ قسمت مستند انقلاب در البرز و انتشار مستندات آرشیوی از دوران انقلاب در البرز نیز از برنامه های معاونت فضای مجازی صدا و سیمای البرز است.