جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

گرامیداشت روز 9 دی در صدا و سیمای مرکز قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

گرامیداشت روز 9 دی در صدا و سیمای مرکز قزوین

گرامیداشت روز 9 دی در صدا و سیمای مرکز قزوین

 

شبکه قزوین فردا حماسه حضور مردم انقلابی استان را در تجمع گرامیداشت روز 9 دی بصورت زنده منعکس می کند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها؛ این مراسم فردا ساعت 9:30 صبح در خلال برنامه رنگ زندگی به صورت زنده روی آنتن می رود. همچنین برنامه های صبحگاهی «صبح بخیر قزوین» و شبانگاهی«چهلستون» نیز در بین برنامه های خود به این مناسبت می پردازند.
رادیو قزوین هم با برنامه های «کلبه مهر»، «دیماج» و «روشنا» در قالب گزارش شور و نشاط مردم انقلابی استان را در حمایت از رهبری انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی منعکس می کند.

خبر مرکز قزوین هم ضمن پخش گزارش تولیدی از تجمع مردم قزوین با عنوان «روز بصیرت» در امامزاده حسین(ع)، تجمعات و مراسم های گرامیداشت روز 9دی را در سراسر استان پوشش خواهد داد.

معاونت فضای مجازی هم بارگذاری و بروز رسانی مستمر محتوا با موضوع 9دی در بازه زمانی هفتم تا نهم دی ماه در بسترهای فضای مجازی مرکز را در دستور کار خود دارد. همچنین طراحی و اجرای پویش مردمی با هشتک #فتنه تقلب در فضای مجازی و دریافت و انتشار آثار مخاطبان با موضوع 9دی از دیگر فعالیت های این معاونت می باشد.

گفتنی است تیم های گزارشی رادیو،تلویزیون و گروه خبری شبکه قزوین هم با حضور در بین مردم و گرفتن مصاحبه های مردمی کلام و گفتار ایشان را در حمایت از انقلاب اسلامی و پاسخگویی به یاوه گویی های دشمنان انقلاب برای پخش از سیما و صدای مرکز قزوین ضبط می کنند.