جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در صدا و سیمای مرکز ایلام - صفحه محتوایی خبر

 

 

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در صدا و سیمای مرکز ایلام

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در صدا و سیمای مرکز ایلام

 

صداو سیمای مرکز ایلام  با تولید و پخش برنامه های ترکیبی ، نمایشی ، موسیقی و  مستند به استقبال سالروز آزادسازی خرمشهر می رود.

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: معاونت های صدا ، سیما ، خبر و مجازی با تولید و پخش ویژه برنامه های مختلف ، به رشادت و قهرمانی رزمندگان اسلام دردوران دفاع مقدس بویژه  سالروز آزادسازی خرمشهر می پردازند.

شیروی با اشاره به انعکاس جشن ها ی مربوط به این مناسبت در معاونت سیمای مرکزایلام افزود: عوامل و دست اندرکاران معاونت سیما ی مرکزایلام روز چهارشنبه دوم خرداد ماه با پوشش جشن آزادسازی خرمشهر در شهرستان ملکشاهی به استقبال این مناسبت رفته و سوم خرداد ماه همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر سایر جشن های مربوط به این روز را منعکس می کنند.

وی از  حضور گزارشگران و تهیه کنندگان معاونت صدای مرکز ایلام در سطح شهر ایلام و سایر شهرستان ها برای پوشش، جشن ها ی مربوط به آزاد سازی خرمشهر خبر داد و افزود: نواخته شدن بانگ مقاومت و پیروزی راس ساعت 11 صبح روز پنج شنبه سوم خرداد ماه همزمان با سراسر کشور از رادیو ایلام و پخش مستند های  ویژه آزادسازی خرمشهر در این روز از جمله برنامه های معاونت صدا ی مرکز ایلام است.

به گفته شیروی تهیه گزارش های حماسی و مردمی با موضوع رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر در معاونت خبر و همچنین تولید و بارگذاری عکس، بنر، موسیقی تصویر، گیف و پوستر با موضوع دفاع مقدس و سالروز آزادسازی خرمشهر در معاونت مجازی از جمله دیگر فعالیت های صدا و سیمای مرکز ایلام به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر است .