جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری

 

به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر ویژه برنامه های متنوعی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: مدیر کل مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: شبکه استانی سیمای جهان بین با تهیه برنامه های ویژه و پرداختن به صورت آیتمی در برنامه های روتین خود، خاطرات، از خودگذشتگی ها و دلاورمردی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس و فتح خرمشهر را گرامی می دارد.

آقای عظیمی با اشاره به اینکه در مستند «آرام جان» حضور رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس به ویژه در عملیات آزادسازی خرمشهر روایت می شود، افزود: این مستند 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی داریوش نیکبخت تولید شده است و همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر ساعت 14 از سیمای جهان بین پخش می شود.

وی خاطرنشان کرد: در برنامه «شب های بام ایران» در روز دوم خرداد از ساعت21 به مدت 60 دقیقه با طراحی آیتم های موسیقی حماسی، گفتگو و مباحث کارشناسی و میان برنامه های مرتبط با سالروز عملیات فتح خرمشهر به تهیه کنندگی سید امین رضوی به تبیین این حماسه عظیم ملی پرداخته می شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان «چشم انداز» را عنوان یکی دیگر از برنامه های تلویزیونیاین مرکز ویژه سوم خرداد بیان کرد و افزود: در این برنامه با حضور فرماندهان دفاع مقدس، دستاوردهای این رویداد عظیم حماسی تبیین و روز پنجشنبه از ساعت 16 به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی پخش می شود.

آقای عظیمی با اشاره به اینکه در دو برنامه با عنوان «ویژه سپاه» با حضور فرماندهان دفاع مقدس و سپاه استان، نقش ماندگار رزمندگان چهارمحال و بختیاری در این پیروزی و ابعاد ملی و بین المللی این رویداد مهم به تصویر کشیده می شود، افزود: این دو ویژه برنامه در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 17:15 به مدت 20 دقیقه به تهیه کنندگی حسن کیانی به روی آنتن می روند.

وی «راهیان نور» را عنوان یکی دیگر از برنامه های سیمای جهان بین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر اعلام و خاطرنشان کرد: در این برنامه با همراهی رزمندگان دفاع مقدس استان که در عملیات های بیت المقدس و والفجر شرکت داشته اند، در سفری به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، خاطرات آنها از آزادسازی و فتح خرمشهر بازگو و روز جمعه از ساعت 15 به مدت 20دقیقه به تهیه کنندگی و گزارشگری عماد صدری نژاد پخش می شود.

مدیرکل مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: در معاونت صدای این مرکز، هم در برنامه های روتین و روزانه به صورت موردی و آیتمی این مناسبت مهم ملی گرامی داشته می شود و هم با تهیه و پخش ویژه برنامه ای با عنوان «پلاک هشت» حال و هوای خرمشهر در دوران دفاع مقدس و پیروزی تداعی و توصیف می شود.

آقای عظیمی افزود: در ویژه برنامه «پلاک هشت» به تهیه کنندگی شهرزاد شاهسمندی به موضوع "از ایثار تا پیروزی" پرداخته می شود و با بخش های متنوعی از جمله معرفی شاعران دفاع مقدس، ترانه و موسیقی های حماسی، فتح خرمشهر در کلام بزرگان، جوان دیروز در گذر خاطرات، گزارش، کارشناس، تلفن و پیامک های شنوندگان در روز سوم خرداد از ساعت 15:10 دقیقه تا16 از رادیو جهان بین پخش می شود.