جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت هفته بسیج در صدا و سیمای مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

گرامیداشت هفته بسیج در صدا و سیمای مرکز اردبیل

گرامیداشت هفته بسیج در صدا و سیمای مرکز اردبیل

 

صدا و سیمای مرکز اردبیل همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج، با ویژه برنامه‌ های مختلفی رشادت ها و ایثارگری های بسیجیان هشت سال دفاع مقدس را گرامی می دارد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، برنامه رادیویی «عشق مکتبی» در هفته بسیج، هر روز از ساعت 17 الی 18:15 از رادیو اردبیل پخش می شود رادیو اردبیل با تهیه ویژه برنامه عشق مکتبی به تهیه کنندگی محمد فرنام ، گویندگی ویدا فرزانه و گیتا صحت و گزارشگری سولماز ملکی تهیه و تولید می شود و سعی دارد نقش خود را در ثبت دلاوری‌ها و رشادت‌های بسیجیان به بهترین عنوان ایفا کند. بر همین اساس، نقش بسیج در پاسداری از امنیت و استقلال کشور، توسعه اقتصادی و فرهنگی و علمی و  خدمت رسانی به مردم، محور اصلی برنامه را تشکیل می­دهد. گزارش از فعالیت های بسیج، مصاحبه با یک فرد بسیجی الگو، فرمایش های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب درباره بسیج، خاطره گویی به شکل داستانک، مسابقه تلفنی، سرود و تلفن و پیامک شنوندگان، بخشهای مختلف برنامه را تشکیل می دهد.

سیمای مرکز اردبیل نیز برنامه‌های مختلفی را به مناسبت هفته بسیج پخش می‌کند.

ویژه برنامه " عشق مدرسه سی" در هفته بسیج هر شب از ساعت 22 به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی صمد فریدی و کارگردانی مجید علیزاده و اجرای سعید نوریان روی آنتن می رود.در این برنامه از رزمندگان شاخص بسیجی که در حال حاضر هم در حوزه‌های علمی و اقتصادی و فرهنگی فعال هستند، دعوت می‌کند.

دیگر برنامه سیمای مرکز اردبیل به مناسبت هفته بسیج برنامه«گام دوم»است که با دعوت از فعالان اجتماعی و چهره های علمی و فعال بسیجی به تهیه کنندگی قادر فتاحی و کارگردانی محبوب مهدوی و اجرای وحید ضیائی تولید و پخش می شود.

معاونت خبر این مرکز هم با تهیه و تدارک برنامه های متنوع خبری از جمله پوشش خبری ویژه رویدادهای هفته بسیج در سطح استان با همکاری خبرنگاران آزاد شهرستان ها، تهیه و پخش گزارش های خبری متنوع از دستاوردهای بسیج در استان و ارسال به شبکه های سراسری به گرامیداشت این هفته می پردازد.

معاونت فضای مجازی این مرکز همزمان با هفته بسیج؛ اقدام طراحی پوستر و عکس نوشته، موشن گرافیک، اینفو گرافیک ،معرفی برنامه های صدا و سیما ویژه این هفته و تولید کلیپ موضوعی در فضای مجازی می کند.