سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

گرامیداشت هفته بسیج در مرکز اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

گرامیداشت هفته بسیج در مرکز اصفهان

گرامیداشت هفته بسیج در مرکز اصفهان

 

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، صدا و سیمای مرکز اصفهان برنامه هایی را طراحی، تولید و پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان، سیمای مرکز اصفهان درهفته بسیج برنامه هایی را با عناوین "گفتگوی هفته"،"اصفهان امروز"،"به وقت خانه"،"چهارباغ" و برنامه ورزشی"ضربه آزاد"به صورت موضوع محور تولید می کند وبه  یکی از فعالیت های بسیج، اشتغالزایی وکار آفرینی، محرومیت زدایی از محلات، گروه های جهاد سازندگی و پزشکیوبرنامه های جنبی محلات می پردازد.

رادیو اصفهان نیز با برنامه هایی همچون"جاده جوانی"،"چهارباغ"، "با این ستاره ها"به منظور آشنا کردن مخاطبان با شهدا ، ارائه الگو به جوانان و بالا بردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه  ضمن انتخاب یک موضوع مناسب به معرفی چهره های فعال و برجسته بسیج و خدمات آنها در شهرستانهای استان می پردازد.

در برنامه های عصرگاهی رادیو اصفهان هم به اردوهای جهادی و خدمات بسیج در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی پرداخته می شود و در برنامه صبحگاهی"سلام اصفهان" نیز یک آیتم با محوریت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بسیج پخش می شود و در فواصل پخش برنامه ها هم با توجه به نام گذاری ایام هفته بسیج در قالب متن و ترانه های متناسب به این موضوع پرداخته می شود.

همچنین در برنامه"ایران 626" کارآفرینان بسیجی در هفته بسیج معرفی و زمینه های شغلی فراهم آمده نیز برای شنوندگان بیان می شود.

معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکزاصفهان نیز با تولید و انتشار تصاویر اینفوگرافی، موشن گرافی، پوستر و عکس نوشت به هفته پر افتخار بسیج می پردازد.