جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت هفته بسیج در مرکز کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

گرامیداشت هفته بسیج در مرکز کرمان

صدا‌وسیمای مرکز کرمان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ویژه برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده است.

گرامیداشت هفته بسیج در مرکز کرمان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کرمان، سیمای مرکز کرمان در هفته بسیج ویژه برنامه‌های مختلفی را تقدیم بینندگان می‌کند.

ویژه برنامه «دریادلان» با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با خانواده‌های شهدای بسیجی دیدار و گفت‌وگو می‌کند. همچنین در برنامه «جوان» و «نوجوان» از جوانان موفق بسیجی دعوت می‌شود که از موفقیت‌های خود برای مخاطبان سخن بگویند. برنامه «جوان» دوشنبه و چهارشنبه و «برنامه «نوجوان» هم یکشنبه و سه شنبه ساعت 16 از سیمای مرکز کرمان پخش می‌شود.

گفتنی است برنامه‌های روتین «گفت‌وگوی ویژه» با دعوت از میهمانان بسیج و سپاه ثارالله کرمان، «شب‌های کرمان»، «صبج بخیر کرمان»، «زندگی زیباست» و «ره عشق» نیر با موضوع بسیج روی آنتن می‌رود.

«مدرسه عشق» عنوان برنامه 30 دقیقه‌ای است که به صورت ویژه تقدیم مخاطبان رادیو کرمان می‌شود. برنامه «کرمان سلام» در هفته بسیج هرروز ساعت 7 به موضوع بسیج می‌پردازد. در این برنامه به صورت تلفنی با فرماندهان بسیج و اقشار مختلف مردم گفت‌وگو می‌شود.

گفتنی است برنامه‌های «خیابان جوانی»، «تنفس»، «قنوت دلها»، «جمعه کرمانی»، «میدان»، «به سوی روشنایی»، «روی خط جوانی»، «مفشو» و «پلاک» به این مناسبت می‌پردازد.