سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

گرامیداشت هفته وحدت در ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

گرامیداشت هفته وحدت در ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری

گرامیداشت هفته وحدت در ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری

 

همزمان با هفته وحدت، ویژه برنامه های متنوعی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:سیمای جهان بین با ویژه برنامه جنگ شاد شبانه به استقبال این عید بزرگ مسلمانان می رود.
این برنامه ترکیبی نمایشی، ویژه ایام خجسته هفته وحدت به مدت 7 شب به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.
اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، اجرای سرود و ترانه های شاد با حضور خوانندگان محلی، گزارش های جذاب و متنوع، یک فنجان خنده، کندیمیز، ولات، پیامک های بینندگان و مسابقه خوانندگی و اجرا بخش های این برنامه هستند.
این جنگ زیبای شبانه از آغاز هفته سرشار از شادی و سرور وحدت در 7 ویژه برنامه به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای وحید علیدادی و فخری قائدی از ساعت 21 به مدت 60 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.
رادیو جهان بین نیز در برنامه های روتین و روزانه این مناسبت بزرگ را گرامی می دارد.
در برنامه «عصر جمعه با شما» با پرداختن به اهمیت موضوع اتحاد بین شیعه و سنی با مراکز اهل سنت ارتباط تلفنی برقرار و به تبیین چگونگی برگزاری جشن های این هفته در بین مسلمانان اهل سنت پرداخته می شود. در برنامه بامدادی «صبح و زندگی» موضوعاتی حول محور وحدت اسلامی و آثار وحدت در جامعه مطرح می شود، مخاطبان برنامه های رادیویی، پیام های وحدت آفرین را در برنامه «پیک صبح» و «پیک عصر» خواهند شنید و نقش خانواده ها در ایجاد اتحاد در برنامه «زندگی جاریست» بررسی خواهد شد.
در برنامه های روزانه «جاده جوانی»، «شکوفه ها» و «فصل نقره ای» که مخاطبان کودک، نوجوان و جوان را شامل می شود، شنوندگان با موضوعات وحدت اسلامی، عوامل مؤثر بر وحدت و فواید آن در زندگی آشنا می شوند.