جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

گواهینامه شرط اصلی یک ازدواج می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

گواهینامه شرط اصلی یک ازدواج می شود


فیلم تلويزيوني گواهینامه به کارگردانی محسن منشی زاده و تهیه کنندگی محمد باجلان به سفارش صدا و سيماي مركزي در اراک تولید می شود.

منشی زاده در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این فیلم داستان مرد خسیسی به نام صمد را روايت مي‌كند که با ورود در فروشگاه، دختر مورد علاقه قدیمی خود، (توران) را می بیند و متوجه می‌شود که توران هم مثل او همسرش را از دست داده است. صمد تصمیم می‌گیرد با او ازدواج كند ولی توران شرط ازدواجش را خرید ماشین گران قیمت می گذارد و صمد هم قبول این شرط را منوط به گرفتن گواهینامه توران مي داند و...

وی افزود: تله فیلم گواهینامه طنز اجتماعی است که معظل ازدواج جوانان را به شکلی جدید و متفاوت بیان می کند. وی در خصوص حضور رضا شفیعی جم در این فیلم اظهار داشت: پس از اینکه فیلمنامه را برای شفیعی جم فرستادم آن را پسندید و پذیرفت که نقش متفاوت صمد را بر عهده بگیرد. وی با بیان اینکه تمامی لوکیشن ها در شهر اراک است گفت: سعی کردیم بیشتر از فضای شهر اراک در این فیلم استفاده کنیم.

منشی زاده با اشاره به اینکه این تله فیلم 18 روز پیش تولید داشته است گفت: تصویربرداری تله فیلم به مدت 25 روز طول کشید. وی از تدوین همزمان این تله فیلم توسط مهرداد ناعمی خبر داد و اظهار امیدواری کرد تله گواهینامه تا پایان فروردین ماه آماده نمایش خواهد شد.  

گفتنی است در این تله فیلم بازیگراني چون رضا شفیعی جم )صمد)، محمد باجلان (فریدون پسر صمد)، صفا آقا جاني (توران) ارسیا صنعتی (کامران) سیده پروا مدنی (رها)  ايفاي نقش مي‌كنند.

عباس مرادیان این تله فیلم را به رشته تحریر درآورده است و مهدی حیدری و شهیار عادلی به ترتیب تصویربرداری و صدابرداری آن را بر عهده دارند.

alt

alt