جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

گول باغچاسی - صفحه محتوای سیما

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

گول باغچاسی

گول باغچاسی


Loading the player...

تهیه کننده: ابراهیم محمدی

کارگردان: محمد ندیمی

تصویربرداران: کمال پورفرج - مسعود وطن خواه - حسین زارعی

نویسنده: اکرم رضایی

مجری: سونیا بدری

صدابردار: محمدحسین رحیمی - مسعود ابراهیمی

دستیار کارگردان و منشی صحنه: رویا محبی

بازیگران: فاطمه حسینی - محمود کریمی - صنم برزگر - بهنام قدیری

عروسک گردان: ساناز اسمعیلی پور - زهرا اسماعیل زاده - ویدا نگارستانی

دستیار تصویر: فرزاد ابراهیمی پور

مسئول فنی: قلی رحیمی و بهزاد رحیمی

ما در حال حاضر در قرن بیست و یکم قرار گرفته ایم و دنیا مدام در حال تغییر و تحول است. در هر شهر و روستایی که قدم بگذارید می بینید که فراگیر ترین رسانه تلویزیون است. شما اعضای یک خانواده را پیدا نمی کنید که در طول روز حداقل یکی دو ساعت از اوقات فراغت خود را به دیدن برنامه های گوناگون علمی و خبری و ورزشی و اقتصادی و سرگرمی و ... آن اختصاص ندهد بیشترین مخاطبان این رسانه سه گروه کودکان و سالخوردگان و خانم های خانه دار هستند.
 
آنچه چشم های کودک شما در جعبه جادویی می بیند و گوش هایش می شنود ، می تواند از همان ماه های قبل از تولد بر سلامت روانش تاثیر بگذارد.
 
در این میان اما نیاز کودکان تنها با دیدن کارتون یا چند انیمیشن برطرف نمی‌شد و نیاز به برنامه‌های ترکیبی یا مجری‌محور و سرگرم‌کننده کاملا حس شد.
 
به دلیل درک ضرورت ایجاد چنین برنامه‌هایی از سوی مدیران تلویزیون، برنامه‌هایی با حضور مجریان و خود بچه‌ها در تلویزیون تولید می شود.
 
«گول باغچاسی» برنامه زنده تلویزیونی است که برای کودکان عزیز تدارک دیده شده است. اجرای شعرهای کودکانه توسط مجریان برنامه و اجرای مسابقات سرگرم کننده برای کودکان حاضر در استودیو و نمایش های طنز و انیمیشن از بخشهای جذاب این برنامه می باشد.
 
زمان پخش: هر روز به جز روزهای جمعه  ساعت‌  ۱۷
سال تولید: 1396