سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

یادی از رشادت مردم کهگیلویه و بویراحمد در آغاز جنگ - صفحه محتوایی خبر

 

 

یادی از رشادت مردم کهگیلویه و بویراحمد در آغاز جنگ

یادی از رشادت مردم کهگیلویه و بویراحمد در آغاز جنگ

مسئول جمع آوری اسناد انقلاب در ستاد کل نیروهای مسلح به همراه فرمانده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویر احمد با مدیرکل صداوسیمای این استان در آستانه هفته دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، امیر رئوف مدیرکل مرکز کهگیلویه وبویراحمددر این دیدار با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت صدا وسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با به کار گیری همه امکانات و ظرفیت های رسانه ای از سوم خرداد تا پایان امسال به مدت ۴۳ هفته در حوزه صدا، سیما، خبر و فضای مجازی روایت گر ابعاد دفاع مقدس به عنوان یک گنجینه تمام نشدنی و نقش یگان‌های مختلف رزمی و رشادت های مردم قهرمان این خطه ولایتمدار در دوران مقدس خواهدبود.
سردار مرتضی قربانی مسئول جمع آوری اسناد انقلاب در ستاد کل نیروهای مسلح نیز با بیان اینکه امروز با بهره گیری از مدیریت جهادی  که در دوران مقدس حکم فرما بود می توان بر تمام مسائل و مشکلات فائق آمد گفت: مردم ایران در دفاع مقدس درمقابل  همه ابرقدرت های دنیا ایستادند
وی افزود: مردم و عشایراستان کهگیلویه و بویراحمد با لباس های محلی و اسلحه‌های خود از همان ابتدای دفاع مقدس در آبادان وارد کارزارجنگ در مبارزه بارژیم بعث شدند و این حضور تا آخرین روزهای دفاع مقدس ادامه داشت و رشادت و غیرت مردم این خطه قهرمان در دوران دفاع مقدس در خاطرات ثبت و ضبط شد.
سردار قربانی در پایان اذعان داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس از درخشان ترین  مقاطع تاریخ ایران اسلامی است که دشمنان نتوانستند حتی یک وجب خاک میهن  را به اشغال خود درآورند.
در پایان این مراسم سردار مرتضی قربانی با اهدای لوح سپاس از رئوف مدیرکل شبکه استانی دنا به مناسبت گرامیداشت خاطرات فراموش نشدنی چهلمین سالگرد دفاع مقدس تجلیل کرد.