سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

یک اتفاق ساده در اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

یک اتفاق ساده در اصفهان

فیلم طنز "یک اتفاق ساده "به نویسندگی و کارگردانی سید حسن حسینی و مجید عکاف زاده و تهیه کنندگی مجید عکاف زاده در صدا و سیمای مرکز اصفهان تهیه و تولید می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، عکاف زاده با اشاره به اینکه یک اتفاق ساده یک ماه پیش تولید داشت است گفت: این فیلم تلویزیونی در 15 جلسه و در 20 لوکیشن تصویر برداری شده است.

وی با اشاره به اینکه این فیلم در حال حاضر مراحل ساخت موسیقی، تدوین و صداگذاری را پشت سر می گذارد اظهار امیدواری کرد: فیلم تلویزویونی یک اتفاق ساده برای پخش در عید غدیر اماده خواهد شد .

عکاف زاده گویش اصفهانی به دور از اغراق ، لوکیشن های بومی محلی و خاص بودن سوژه طنز را از مهمترین ویژگی های بارز این فیلم تلویزیونی عنوان کرد.

وی در خصوص خلاصه داستان این فیلم تلویزیونی گفت: اقا جمال در اغاز یک روز با اختلافی که بین او و همسرش صورت می گیرد از خانه خارج شده و برای حل این اختلاف و سو تفاهم در گیر ماجرا هایی می شود که ماجرا های طنزی را برا بیننده رقم می زند .

گفتنی است در این فیلم تلویزیونی محمد نریمانی، پوراندخت مهیمن، حسن جویره، سعید محقق، سیف الله نامداری، علی قیومی، افسانه هاشمی، محمود شانئی به ایفای نقش می پردازند.

در تولید این فیلم حفیظ الله قاسمی (تصویر بردار)، پشوتن طهماسبی (صدابردار)، سید حسن حسینی (تدوین و صداگذاری)، هومن همامی (موسیقی)، محسن هاشمی، محمد رضا شاهزمانی (دستیار کارگردان)، داوود جدیدی (مدیر تولید)، عبدالله قاسمی (مدیر تدارکات) همکاری دارند.

alt

alt