جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

‪انعکاس زنده ی عزاداری و تجمعات مردمی در نقاط مختلف استان قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

‪انعکاس زنده ی عزاداری و تجمعات مردمی در نقاط مختلف استان قزوین

‪انعکاس زنده ی عزاداری و تجمعات مردمی در نقاط مختلف استان قزوین

 

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از پیش بینی برنامه های ویژه ی این مرکز برای پوشش زنده تجمع عزاداران حسینی در نقاط مختلف استان خبر داد.

آقای معصومی فر گفت: از امروز تا جمعه 7 مهر ماه با 9 نقطه ی استان ارتباط زنده برقرار و عزاداری مردم استان را از این نقاط منعکس خواهیم کرد.

وی افزود: صبح امروز برنامه ی «مهر و محرم» در رسانه منعکس شد و فرداشب تجمع عزاداران حسینی مردم بوئین زهرا، دوشنبه شب عزاداری مردم آبگرم و روز سه شنبه 5 محرم هم عزاداری مردم محمودآباد نمونه از ساعت 20:30 لغایت 22 بصورت زنده از سیمای مرکز قزوین پخش خواهند شد.

وی افزود: ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 6 محرم همایش «احلی من العسل»  در امامزاده حسین قزوین از سیمای این مرکز منعکس می شود و شامگاه چهارشنبه هم عزاداری مردم آبیک، پنجشنبه عزاداری مردم البرز و جمعه هم عزاداری سنتی عصمت آباد و تجمع عزاداران حسینی در اسفرورین از ساعت 20:30 بصورت زنده از سیمای مرکز قزوین پخش خواهد شد.

آقای معصومی فر انعکاس زنده و شکوه عزاداری های حسینی را از مهمترین اولویت های رسانه دانست و از تمامی دست اندرکاران این برنامه ها تشکر و قدردانی کرد.

آقای معصومی فر در ادامه با اشاره به حضور نسل جوان در عزاداری های حسینی گفت: حضور نسل جوان در این برنامه ها موجب نشاط و انرژی بیشتر می شود و همچنین جلوه ی رسانه ای ممتازی هم خواهد داشت.