سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳ بهمن ۱۴۰۰

" آرزوهای حمید" محقق شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

" آرزوهای حمید" محقق شد

 

مجموعه انیمیشن " آرزوهای حمید" در بیست و شش قسمت یازده دقیقه ای در صدا و سیمای مرکز سمنان در حال ساخت است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، این انیمیشن ماجراهای پسربچه خیال پرداز و باهوشی به نام حمید است که کتابی جادویی پیدا می کند و  با کشیدن آرزوهایش در کتاب به آنها دست پیدا می کند.

در هر قسمت، آرزوهایی که حمید نقاشی می کند او و‌ سایرین را دچار دردسرهایی می کند که باید با کمک دوستانش آنها را حل کند و‌ هر بار به سبب همین ماجراها نکات بسیاری را فرا می گیرد.

 این مجموعه جذاب که مهدی سپهری فاضل کارگردانی و  محمد حسن عابدی نژاد تهیه کنندگی آنرا بعهده دارند، بر خلاف اکثریت نمونه های مشابه که با تعداد کاراکترهای محدود تولید می شوند حدود هفتاد کاراکتر متنوع و هشتاد لوکیشن گوناگون دارد و در فضایی فانتزی و تخیلی برای مخاطبان کودک و نوجوان تولید می شود.

سایر عوامل این انیمیشن عبارتند از: نویسندگان: محمدحسن عابدی نژاد ، پژمان سهرابی، طراح کاراکتر: احسان سپهر، طراح بک گراند: سیدسجاد مهدوی، ریگ: محمد پورزمانی، سرپرست انیمیت: زهرا عرب و محمدجواد ایمانی، انیماتورها: نگین یارحسینی، یگانه صبوری، نیلوفر آریانژاد، ملیکا طالب بیدختی، فاطمه خیاط، مریم بهرامی، کامپوزیت: نگین یارحسینی، آرزو وابونیان، یگانه صبوری، استوری بورد: نیلوفر آریا نژاد، نگین یارحسینی، مدیردوبلاژ: عارفه رخشانی، مجری طرح: سید محمدرضا شریفی فرید.