جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

"انقلابیمیز" در شبکه سبلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

"انقلابیمیز" در شبکه سبلان

 

در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران و بزرگداشت ایام الله دهه فجر برنامه " انقلابیمیز " (انقلاب ما) از شبکه سبلان تهیه و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل برنامه تلویزیونی " انقلابیمیز " به مناسبت بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به تهیه کنندگی غلامعلی فرج زاده هر شب ساعت  21:30به روی آنتن می رود.

برنامه ترکیبی نمایشی انقلابیمیز(انقلاب ما) به گرامیداشت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی می پردازد. هربرنامه با حضور حدودا چهل نفر از برجستگان و فرهیختگان شهرستان های استان اردبیل اعم از فرمانداران، ائمه جمعه، خانواده های انقلابی، خانواده های شاخص ایثارگر، ورزشکار، هنرمند، کارآفرین و... می باشد و هر کدام از میهمانان از زبان قشر خودشان به مقایسه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در شهرستان و منطقه می پردازند.

در ضمن در برنامه یک خواننده بصورت پلی بک آثار خود را در ارتباط با انقلاب، میهن و پرچم و... اجرا می کند. نمایش روایت یک حادثه و اتفاق انقلابی، نریشن معرفی منطقه(شهرستان) میهمانان حاضر در استودیو، وله و سرودهای انقلابی با اجرا و همخوانی دانش آموزان و مردم از آیتم های دیگر برنامه است.

در برنامه انقلابیمیز؛ موسی الرضا ابراهیم زاده کارگردان، آقازاده، سعیدی و یوسفی تصویربردار، عادل فکور و علیرضا پورنادری نویسنده و حسن پورعلی صداربردار می باشند.