سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

"حکایت های مادربزرگ" شهریور ماه دیدنی می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

"حکایت های مادربزرگ" شهریور ماه دیدنی می شود

انیمیشن "حکایت های مادربزرگ" به سفارش سیمای مرکز گلستان تهیه و تولید می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز گلستان، این انیمیشن در 13 قسمت 11 دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی بهروز سلطانی فر تا شهریور ماه 92 آماده پخش می شود.

سلطانی فر گفت: این مجموعه انیمیشنی بر گرفته از حکایت های قابوس نامه  و در قالب انیمیشن و با تکنیک سه بعدی در حال تولید می باشد.

وی در ادامه گفت: هم اکنون 12 قسمت این انیمیشن آماده مراحل فنی اعم از تدوین، دوبله، موسیقی و صدا گذاری است و در این مجموعه سعی شده تا حکایت های شیرین و پند آموز قابوس نامه با شیوه ای جدید برای تمامی گروه های سنی الاخصوص کودکان و نوجوانان روایت شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با ساخت و تولید این قبیل مجموعه ها فرهنگ دیرین کشورعزیزمان ایران را برای نسل امروز به زیبایی هر چه تمام تر بیان کنیم.

 قرار است این مجموعه در شبکه ی گلستان و شبکه پویا پخش شود.

مدیر تولید این انیمیشن حمیدرضا زرگرانی، نورپرداز و رندر آن را  بهروز سلطانی فر، نویسنده  مهدی رئیسی، بازنویسی فیلمنامه محمد ابراهیم سلطانی فر، انیماتورها  فرید منتظر، مونا سلطانی فر و ساناز عربی، ساخت شخصیت ها فرید منتظر، طراح شخصیت داوود مقدمی و علی قربانی، تدوین و کامپوزیت خلیل گرجی، طراح فضا داود مقدمی، استوری بورد مهدی میر شفاهی، ساخت فضا  وحید نصیری خو و شرکت تولید کننده پویانما گران آینده بر عهده دارند.

alt

alt