جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

"خرچنگ" مهمان شب های زمستانی "شما" می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

"خرچنگ" مهمان شب های زمستانی "شما" می شود


سریال "خرچنگ" تولید مرکز خلیج فارس از دوشنبه 27 آذر ماه هر شب ساعت 21 از شبکه "شما" پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، این مجموعه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی نادر رونده در سیزده قسمت 40 دقیقه ای ساخته شده و داستان آن درباره باندهای وابسته به عوامل بیگانه است که قصد دارند به اقتصاد ایران ضربه بزنند و با این منظور به وارد کردن دستگاه چاپ اسکناس به داخل کشور اقدام می‌کنند.

رونده دیگر ویژگی این سریال را علاوه بر پرداختن به مسائل خانوادگی شخصیت‌های اصلی داستان، تبیین مسائل اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جامعه عنوان کرد.

 این سریال 40 لوکیشن داشته که لوکیشن‌های اصلی آن در بندر شهید رجایی، جزیره هرمز و شهر بندرعباس بوده است. خرچنگ تلاش دارد تا با به تصویر کشیدن اهمیت شهر بندرعباس به عنوان شاهرگ اقتصادی ایران، ویژگی‌های بنادر جنوب کشور را به تصویر بکشد.

مدیر تصویربرداری این سریال حمید شکوهی است، بخشی از تصویربرداری این مجموعه بر روی آب و با استفاده ازقایق و لنج انجام ‌شده و بقیه آن روی خشکی بوده است، همچنین بهره‌گیری از هنرمندان ملی و بومی در ایفای نقش‌ها نیز یکی از موضوعات مهم در این مجموعه است.

.محمود مقامی، رضا آشتیانی، آرام چراغی، سارا توکلی، امیر ذاکری، هاشم جوری و خسرو خان محمدی در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

بابک اعطاء و داوود باقری مدیریت برنامه ریزی آن را بر عهده دارند و طراحی صحنه بر عهده محمد حقیقت طلب است و مدیر تولید این پروژه نیز سید پژمان حسینی است.

بنابراین گزارش مخاطبان شبکه شما می توانند تکرار این سریال را هر روز ساعت 15 مشاهده نمایند.

alt

alt