سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

" دو روز تا ماندن " را از شبکه نمایش ببینید - صفحه محتوایی خبر

 

 

" دو روز تا ماندن " را از شبکه نمایش ببینید

 

فیلم تلویزیونی" دو روز تا ماندن " ساعت 13 روز 11 شهریور ماه از شبکه نمایش سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، این فیلم که به تهیه کنندگی محمد ابراهیم طاهر نژاد و کارگردانی عمار خطی در صدا و سیمای مرکز سمنان در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی تهیه شده است از جمله آثار منتخب بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان های سازمان صدا و سیما است که در هفته برگزاری این جشنواره (11 الی 17 شهریور) از شبکه نمایش سیما پخش می شود .

دو روز تا ماندن داستان جوانی بنام بهروز است که حسابدار شرکتی بوده و با همدستی عده ای از سران شرکت دست به اختلاس های میلیاردی می زند غافل از اینکه حاشیه این ماجرا منجر به فروپاشی زندگی خودش شده است. در این میان مرد مرموزی از ابتدای فیلم سایه به سایه در تعقیب اوست و بهروز در پی کشف وجود این مرد مرموز است که...

در این فیلم بازیگرانی چون علی انصاریان ، محمد رضا ژاله ، فریدون امیر عبداللهیان ، عارفه معماریان و ابراهیم اردیانی هنرنمایی می کنند.

سایر عوامل فیلم عبارتند از :نویسنده : محمد رضا ملکیدستیار تهیه کننده : مهتا نظریدستیار کارگردان :مهدی  ابراهیم خانی / تصویر بردار :حسین قلی پور / صدا بردار : هادی ساعد / طراح صحنه : محسن رامه / چهره پرداز : محمد علی نعمت.