سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

"رفیق" همراه شما می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

"رفیق" همراه شما می شود

مجموعه تلویزیونی «رفیق» به کارگردانی «سیدمحمدرضا ممتاز» از شبکه شما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مجموعه تلویزیونی «رفیق» به کارگردانی سید محمدرضا ممتاز از ششم اردیبهشت ماه هر شب ساعت 23 از شبکه شما به روی آنتن رفته است.

موضوع این سریال اجتماعی و طنز است و در آن به زندگی سه زوج جوانی که ایام پایانی سال را می گذرانند پرداخته شده است.

حسن خرسند تهیه کننده، مهدی دهقان تدوین گر، مجید محسنی تصویربردار و نورپرداز، حسین حجازی صدابردار و آرش زارع نویسنده سریال تلویزیونی رفیق هستند.

در این سریال شهرام قائدی، خشایار راد، شهره لرستانی، فلور نظری، هوشنگ حریرچیان، سعید محقق، افشین سنگ چاپ، محمد امیری مهر،کاظم افرندنیا، بهزاد رحیم خانی، گیتی معینی و علی قیومی ایفای نقش کردند.

داستان سریال«رفیق» روایت قصه سه زوج جوان است که در ایام پایانی سال، وقایع زندگی شان به یکدیگر گره می خورد. عادل و عفت بزودی صاحب فرزند خواهند شد و بحران مالی سختی را پشت سر می گذرانند. شهریار و آرام صاحب کارخانه ای موفق هستند و بزودی به یک سفر خارج از کشور می روند و مارتین و جین که یک زوج موفق خارجی هستند و برای عقد یک قرارداد بزرگ وارد ایران می شوند. این سریال 13 قسمتی در قالب طنز اجتماعی به سفارش صدا و سیمای مرکز اصفهان تولید شده است.

منطقه ای ییلاقی و جنگلی به نام ناجوان و یک کارخانه در اصفهان از جمله لوکیشن های ابتدایی و البته اصلی این کار است. تصویربرداری این مجموعه به طور کامل در شهر اصفهان انجام شده است.

سایر عوامل اصلی آن عبارتند از: تهیه کننده و مدیر تولید: حسن خرسند، مجری طرح: سیدمحمدرضا ممتاز، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: حمیدرضا همتی، نویسنده: آرش زارع، منشی صحنه: شیرین شاهین، مدیر تصویربرداری: مجید محسنی، مدیر صدابرداری: حسین حجازی، طراح گریم: مهراب شاپورزاده، مدیر تدارکات: عبدا... قاسمی.

تکرار این سریال روز بعد ساعت 15 از این شبکه پخش می‌شود.

alt

alt