سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

" شب فیروزه ای" در قاب سهند - صفحه محتوایی خبر

 

 

" شب فیروزه ای" در قاب سهند

 

 "شب فیروزه ای" عنوان برنامه ای است به تهیه کنندگی جمال پورفرج و کارگردانی شهرام عبدی که میزبان همکاران برنامه شب فیروزه ای تهران در هفته سوم شهریور ماه و در آستانه عید سعید قربان می شود.
 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، مخاطبان و همراهان شب فیروزه ای از 20 تا 26 شهریورماه میهمان همکاران شبکه استانی سهند و تبریزی های مهمان نواز خواهند بود و این برنامه را به صورت زنده از تبریز ، شهر اولین ها و در قاب سیمای سهند تقدیم هموطنان خواهند کرد .
شب فیروزه ای تبریز جُنگی مشتمل بر آیتم های مختلف همچون معرفی جاذبه های دیدنی و گردشگری استان، معرفی هرچه بیشتر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018، دعوت از نخبگان ، میهمانان و کارشناسان نامی استان و ملی در ارتباط با موضوعات برنامه، اجرای موسیقی فولکلور و .. می باشد.
این برنامه که از ساعت 21 تا 22:30 روی آنتن می رود به صورت همزمان از شبکه پنج سیما هم پخش خواهد شد. اولین شب فیروزه ای در محوطه شهرداری کلانشهر تبریز واقع در چهارراه ابوریحان اجرا می شود و در شب های آتی ( یکشنبه تا جمعه ) از پارک بزرگ ائل گلی تبریز با همراهی گرم و صمیمی همشهریان تبریزی به روی آنتن خواهد رفت .
جمال پورفرج تهیه کننده ، شهرام عبدی کارگردان ، اکبر عبداللهی دستیار تهیه ، جلیلی، برزگر و وکیلی تصویربرداران ، سجادی صدابردار و افواجی مونتور شب فیروزه ای هستند و حامد امجد با همراهی مولایی یا معصومی به اجرای برنامه خواهند پرداخت .