سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

"شما " لحظه صید در خلیج فارس را نمایش می دهد - صفحه محتوایی خبر

 

 

"شما " لحظه صید در خلیج فارس را نمایش می دهد


تله فیلم لحظه صید به کارگردانی اسماعیل فلاح پور و تهیه کنندگی داود بیدل که در سیمای مرکز خلیج فارس تولید شده است، پنجشنبه اول تیر ماه ساعت 22:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، لحظه صید داستان ناخدا شریف است که ناخواسته با باند فاسد اقتصادی مواجه می شود و تصمیم می گیرد دوست دوران جنگ خود ( سروان جلالی) را در کشف ماجرا وارد کند. اما ریشه فساد عمیق تر از آن است که آنها فکر می کردند. از طرفی مهندس زینت هرمزی دختر ناخدا به همراه همکلاسی هایش در تلاش است تا ماده محافظی را که در امر صادرات میوه نقش مهمی را دارد به تولید صنعتی برساند ولی تاخیر در وام آن ها را بشدت مقروض کرده است.

تله فیلم لحظه صید در شهرهای قشم، لافت، رمچاه و بندرعباس تصویربرداری شده است و پرویز فلاحی پور،  رضا توکلی، مجید مشیری، امیر غفارمنش، مارال فرجاد، علی یاور، امیر آتشانی، غلامرضا اوصانلو، محمد قویدل، علیرضا ملامهدی، علی بیطرفان و  محمود سالاروند در آن به ایفای نقش پرداختند.

دیگر عوامل تولید این فیلم عبارتند از: مجری طرح: علی یاور، مدیر تولید: مسعود علیشاهی، مدیر تدارکات: جواد دربانی، طراح گریم: زهره سیه پوش، طراح صحنه و لباس: سمیرا شجاعی، صدابردار: مسعود دادگری، مدیر تصویربرداری: حمید احمدی، تدوین :شوکازندباف، صداگذار: بهزاد مهدیزاده .

alt

alt